Wpis z mikrobloga

#aliexpress Mirki, poszukuje fona do 1500zł, mam 3 warunki: dual sim, DOBRY aparat, wyświetlacz do 4.7", coś poradzicie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMihau: poniżej 5 cali to w Polsce jak i w Chinach gówniany wybór tendencja jest taka, że ludzie chcą cegły sam chciałbym jakies porządne 4,3-4,5 niestety nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sorry ten Alpha nie ma duasim'a.
Może Redmi 3 Pro 5 cali, bateria 4000 mAh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: A jak jego aparat ma się do np IP6S ? W zasadzie aparat to priorytet, robię dużo zdjęć, często małych przedmiotów, fotki muszą być możliwie najwyższej jakości.
BTW. czy jakiś chińczyk kręci filmy w zwolnionym tempie ? Np 120kl przy 720" ? Coś jak ajfony?
  • Odpowiedz
@PanMihau: Na to Ci nie odpowiem, ale chińczyki ogólnie nie słyną z jakości aparatów. Ten mój Redmi 2 Pro robi ładne zdjęcia, ale z próbkowaniem ostrości właśnie przy robieniu jakiś szczegółowych zdjęć lub małych przedmiotów ma problem i często trzeba poprawiać zdjęcia aż w końcu złapie dobrą ostrość co mnie irytuje - chociaż to może być wina apki z aparatem. Np. mój stary telefon sobie łapał ostrość kilka sekund (miałem
  • Odpowiedz