Wpis z mikrobloga

Mircy, jak to jest z tym gonieniem marzen, ze jak sie je goni to jest fajnie, a jak juz sie dogoni to kolo ch*ja lata ?

-jak bylem mlody zawsze chcialem miec dziewczyne, przeszedlem przez pare dlugich i krotkich zwiazkow, znam ich plusy i minusy i obecnie nie chce angazowac sie w zwiazek
-zawsze chcialem duzo zarabiac, teraz kiedy duzo zarabiam, kasa juz nie daje takiej satysfakcji
-zawsze chcialem miec wlasne mieszkanie, teraz kiedy je mam to stwierdzam ze moglbym sie bez niego obyc, w sumie moglbym wszystko co mam pogonic, spakowac plecak i wyjechac gdzies na drugi koniec swiata

jest na to opracowany jakis syndrom ?

#przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #filozofia
  • 12
@ronnie_darco: to się nie nazywa przypadkiem po prostu nuda, albo spełnienie marzeń, nie ma tu rzadnej filozofii, musisz mieć nowe marzenia albo się zobojętnić. Teraz masz ochotę wyjechać na koniec świata i to rzucić to wszystko to zrób xd
@waterwater: lece do azji na 2 tygodnie wybadac grunt, jak bedzie dobrze to moze zabawie tam na dluzej, ale co bedzie pozniej jak juz sie przyzwyczaje ?
@agaciksa: i jak Ty sobie z tym radzisz ?
@Im_CIA: co masz na mysli ? stawiam sobie rozne cele, jak np nowy sport czy jezyk, ale nauka zawsze jest fajna a jak sie juz naucze to tak jak pisalem nie mam juz
@ronnie_darco: to dobrze, miłej podróży/zabawy( ͡º ͜ʖ͡º). Jesteśmy śmiertelnikami na szczęście, więc nigdy nie będzie tak, że doświadczyłeś/masz już wszystko. A nawet jeśli to i tak kiedyś umrzesz xd no chyba, że to jakieś początki depresji to wtedy już może ci na niczym nie zależeć, ale wtedy to na szczęście idzie leczyć
zbawiac swiata nie chce bo jestem egoista i mam w dupie innych ludzi


@ronnie_darco: Może dlatego ci się w tej dupie poprzewracało. W każdym razie, jak sam doświadczasz, bycie egoistą i analny stosunek do ludzi nie daje ci satysfakcji. Może jak spróbujesz komuś pomóc swoim czasem, umiejętnościami i pieniędzmi coś się zmieni? Może wtedy poczujesz większą satysfakcję?
Poza tym rozwój duchowy, przez wiarę, filozofię, albo cokolwiek co ci się podoba.
Trzym