Wpis z mikrobloga

@Caoi: To gorzej niż literówka. Zapamiętaj, że końcówkę "om" stosujesz tylko dla liczby mnogiej np. Zwierzyłem się tym dziewczynom. Natomiast dla pojedynczej "ą: np. Nie wierzę, że jesteś dziewczyną. Wybacz, że się czepiam, ale jestem polonistką i ten błąd jest bardzo rażący.
@Mother_of_king: Ja wiem doskonale o tym, że to błąd, ale ja mam tak, ze gdy pisze szybko i nie zwracam uwagi na poprawność to robię dużo błędów i to czasem dużo bardziej rażących niż ten.

Nie wiem skąd to się bierze. Ponoć mam dysortografię, może dlatego. W każdym razie nie wynika to z niewiedzy bo wiem jak się pisze, ale gdy pisze tekst szybko i nie zastanawiam się nad poprawnością to
@Mother_of_king: Ale Ty bardziej się przykładasz do pisania, ja pisałem w internecie tak często, tak dużo i tak szybko, że przestałem zwracać uwagę na poprawność itd po prostu mi się nie chce, to tylko mnie opóźnia i jest więcej roboty...
Żebyś widziała jak pisze na jakimś czacie czy komunikatorze :D Tam to pełno literówek i błędów wszelkiego rodzaju bo nic nie poprawiam ani nie czytam przed wysłaniem, tylko pisze w 5
@Mother_of_king: Jest najbardziej nielubianą przeze mnie postacią w GoT. Na drugim miejscu jest ten 'klecha' któremu Cersei dała przywództwo na milicją religijną i który w okrutny i niehonorowy sposób wykorzystał to przeciwko niej...

Potem długo długo nic, a potem na trzecim miejscu Stannis Baratheon (oczywiście ten serialowy, bo ponoć w książce jest trochę inny).