Wpis z mikrobloga

  • 39
@loopzilla: Przetrzepał dzielnice muzułmańskie w poszukiwaniu broni/ładunków wybuchowych, podejrzanych natychmiast deportował bez możliwości powrotu, zwiększył patrole na ulicach i przede wszystkim przestał przyjmować potencjalne zagrożenie pod swój dach!
No ale bazgranie kredą widocznie jest skuteczniejsze...
  • Odpowiedz
@S-Type: wbijanie na chatę do niewinnych ludzi to jak dla mnie przegięcie. Muzułmanie nie popierają terrorystów. No i powtórzę pytanie, ktore juz raz zadałem na mirko, a nie dostałem odpowiedzi - skąd wiadomo, że terroryści byli uchodźcami?
  • Odpowiedz
@Smieszeg_Kiler: xD

@papiez_: kolejny bystrzak xD co mają gesty solidarności z ofiarami zamachów do odpowiedzi na te zamachy? nic, ale umysł wykopowego prawaka chyba nie może tego pojąć

@jasiepytam2: żeby wyrazić współczucie i solidarność z ofiarami tragedii, normalna i społecznie pożądana rzecz. cywilizowani ludzie jeżeli nie mogą zrobić nic więcej to zapalą świeczkę czy w inny sposób wyrażą swoje poparcie. na vikopie przeczytasz że powinni urządzać pogromy, ale to
  • Odpowiedz
  • 4
@loopzilla: Zobacz sobie ile było zamachów od czasu przybycia imigrantów do Europy. To się ze sobą wiąże i żeby tego nie widzieć to już chyba trzeba na siłę odwracać wzrok. Ja nie twierdzę, że wszyscy imigranci to psychole, ale nawet niech 1 na 10000 będzie radykałem gotowym zginąć i zabijać w imię wymysłów chorej głowy zapisanych w koranie... Jak się słyszy w mediach o liczbie ofiar to tylko chłodna statystyka, ale
  • Odpowiedz
żeby wyrazić współczucie i solidarność z ofiarami tragedii, normalna i społecznie pożądana rzecz. cywilizowani ludzie jeżeli nie mogą zrobić nic więcej to zapalą świeczkę czy w inny sposób wyrażą swoje poparcie. na vikopie przeczytasz że powinni urządzać pogromy, ale to wschodnia, biedna mentalność, może kiedyś zmądrzeją


@NieBojeSieMinusow: ale tragedii wywołanych przez naturę, a nie przez #!$%@? wysadzającego się w ramach swojej religii.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:
i dlatego właśnie się z was prawaki śmieją

@loopzilla: @S-Type: przede wszystkim obywatel takiego kraju powinien protestować przeciw uległej polityce rządu wobec islamskich ekstremistów (wystarczyło przeczytać 3 wywiady z różnych mediów abym wyłapał co najmniej kilka OBURZAJĄCYCH zaniechań rządów UE).

Trzeba mobilizować tych którym płaci za to aby było bezpiecznie, w skrócie zgłosić reklamację, i tak przy okazji okazać jakieś wsparcie, happening etc. tutaj się zgodzę.

ale lewaki
  • Odpowiedz
@Nebayh: bez różnicy, tragedia to tragedia, giną ludzie

@jasiepytam2: xD bo Ty, niewzruszony wykopek, bezpośrednio po takiej tragedii poszedłbyś pod Kancelarię Premiera protestować, zamiast współczuć ofiarom zamachów. tylko że większość ludzi ma coś takiego jak empatia, i ich świętym prawem jest solidaryzowanie się z ofiarami. ośmieszasz się nie rozróżniając tego od realnych działań podejmowanych w konsekwencji zamachu, jak właśnie poprawa bezpieczeństwa, zmiany w polityce zagranicznej i wewnętrznej. a te, zapewniam,
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: iksde ikse

zgodził bym się gdyby to było po Paryżu, ale jak mówię, przeczytaj parę artykułów ekspertów od bezpieczeństwa,
zobacz że już ludzie nie ustawiają sobie flag na fejsie, pewna granica została przekroczona.

Petru ty jak zawsze siejesz jadem zamiast przeczytać, jeśli to jest akcja która ma wesprzeć i nie jest jedyną reakcją lewicy to ok, jeśli na tym jednak poprzestaniecie a na to wygląda, to ja mówię stanowcze isde
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:

bo jak każdy rozsądny wykopek wie, Belgowie powinni teraz niszczyć budy z kebabem i bić muzułmańskich sąsiadów


Wydaje mi się, że rozsądniejszym działaniem jest pozwolić pracować służbom wykonując polecenie - a tym poleceniem jest to, aby zostać w domach. Ale co ja tam wiem, w końcu lepiej się organizować w grupki i rysować kredą na asfalcie. Równie dobrze w imie "walki z terroryzmem" mogliby się podrapać po dupie - taki
  • Odpowiedz