Wpis z mikrobloga

@Zwyrodniala_pantera: A jak dziecko podrośnie i będzie miało dajmy na to 18 lat to będzie wrzucać zdjęcia jak dają sobie czułe całuski w usta? Bo już taką patolę też widziałam kiedyś... Masakra. Z resztą sama w sumie nie rozumiem mody na wrzucanie pierdyliarda zdjęć swojej pociechy na fb jak je, robi kupke, uśmiecha się, bawi się kupką itd...Ja rozumiem rodzi się komuś dziecko, jest się wtedy mega szczęśliwym ale po kij
  • Odpowiedz
@elemoisa: czyli bezdzietna.
Każdy ma prawo wrzucać co chce. To dziecko i jego matka na zdjęciu nie robią nic nadzwyczajnego. Nawet ten podpis mnie nie rusza, bo nie znam karyny i nie sądzę by karmienie albo dotykanie cycucha było czymś nagannym.

Edit: przez pierwszy rok natrzaskaliśmy z małżonką chyba z 5000 zdjęć i nie wydaje mi się, żeby było to coś niezwykłego. Co prawda ich nie publikowaliśmy ale jak rozumiem też
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: Nie mówię, że samo zdjęcie jest negatywne bo to dziecko, nie położyło swojej rączki specjalnie w to miejsce bo nawet nie rozumie wielu rzeczy, które go otaczają, ale z podpisem nad zdjęciem to na miejscu matki bym się wstrzymała bo dla mnie ogólnie jest troszkę nie na miejscu ;)
  • Odpowiedz
@elemoisa: a widzisz.. maluch potrafi ciągnąć cyca/butlę i drugą ręką trzymać. Mój to nawet 2 rękami trzymał.
A podpis "bekowy" (chociaż słaby) a nie żaden rak i pato.
Po prostu takie zdjęcia skrolujesz i bez niepotrzebnych nerwów.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: No ale widzisz sam przyznałeś, że podpis bekowy ale jednak odrobinkę słaby, tak samo uważam i ja, chociaż w internetach i na fb widziałam wiele gorszych zdjęć, jak na przykład zdjęcie dziecka w wieku 2-3 lat na golasa, dla mnie to już jest kompletne przegięcie bo to jest tylko pożywka dla pedofili :)
  • Odpowiedz
@elemoisa: a wrzucanie zdjęć w bikini albo karmiących piersią to pożywka dla onanistów. My tu rozmawiamy o niemowlaku a ty o gołych 3-latkach.
Ja tu nie widzę patologii ani #!$%@?. No chyba że OP śledzi jej życie na fejsie i wrzuca tutaj. To dopiero jest patologia
  • Odpowiedz
@Zwyrodniala_pantera: Temat poruszany pierdyliard razy. Jak będziesz miała swoje dziecko, to nie będziesz wrzucać żadnych zdjęć. Co Ci przeszkadza to zdjęcie? Nie podoba się? Scroluj dalej. Po co jeszcze osobny wpis na mirko robić i ciągnąć dalej?
  • Odpowiedz