Wpis z mikrobloga

#rozdajo W związku z wypuszczeniem do sieci mojej pierwszej autorskiej parodii #chwalesie mam dla Was mały prezent. Ponieważ wiem że wszyscy macie dosyć polskiego jutuba a Gimpera powiesilibyście za jaja na stodole, chce Wam zaoferować zupełnie inną, kinową wręcz jakość produkcji nad którymi czuwam ( ͡ ͜ʖ ͡) A skoro o kinie mowa, mam dla Was bilet do Multikina na dowolny film 2D (3D ssie) Żeby go dostać, wystarczy napisać w komentarzu co zobaczyli policjanci w TIRze, że aż im mowę odebrało. Pewnie nikomu nie będzie się chciało pisać, więc szanse duże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpowiedź w filmiku a losowanie dzisiaj o północy.

A jeśli podoba Wam się moja produkcja (i tylko i wyłącznie wtedy!), to możecie ją wykopać na główną http://www.wykop.pl/link/3079029/gejfruty-chlej-parodia-sail-naszego-autorstwa/ My to robimy tylko dla Was, by ludzie mogli sobie obejrzeć coś naszym zdaniem fajnego, w naprawdę profesjonalnej jakości. No elo ()
grzegorzo - #rozdajo W związku z wypuszczeniem do sieci mojej pierwszej autorskiej pa...
  • 12
  • Odpowiedz
@grzegorzo: Na początku mi się trochę skojarzyło z chwytakiem a potem zacząłem się nudzić jak mam być szczery. No ale wykonanie porządne, więc mam nadzieję, że się rozkręcicie, bo zawsze takie inicjatywy popieram :)
  • Odpowiedz
  • 0
@grzegorzo: zobaczyli ruską imprezę, tj 3 chłopa i wódka.
Co do samego filmu: video elegancko zrobione, ale klimat takich przeróbek mi nigdy nie podchodził.
  • Odpowiedz
@grzegorzo: trzech moskali
No przyznam, że momentami zdjęcia wyglądają naprawdę profesjonalnie :) Szkoda, że brniecie w parodie, bo osobiście uważam, że moglibyście kręcić jakieś krótkie historie, które miałyby jakieś tam przesłanie. No, ale co kto lubi :)
  • Odpowiedz