Wpis z mikrobloga

Europejczycy! Przestańmy w końcu prowokować naszych braci ze wschodu. Ile jeszcze musi się zamachów wydarzyć, zebysmy to w koncu zrozumieli? Bądźmu dla nich bardziej wyrozumiali i dajmy im spokojnie żyć u nas, z naszych pieniędzy. Kobiety! Dajcie się ubogacać kulturowo przez przystojnych Włochów z Pakistanu i Syrii, a będziecie w niebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W imienu zacofanej europy, przepraszam Was Islamscy przyjaciele od Krula Machometa. #terroryzm #szmatoglowi #pedofilia
  • 26
@Szymek_Czarodziej: no całkiem serio, #!$%@?ą mnie posty ludzi prawicy, którzy sugerują, że są pewni ludzie, którzy mówią takie rzeczy. W życiu nie widziałem jednej osoby, żeby coś takiego powiedziała .. oprócz prawaków powtarzających jak mantrę ten nieudolny, "sarkastyczny" tekst o przepraszaniu
@Szymek_Czarodziej: Tak, wierzę, ze te całe chmary ludzi to nie terroryści, to się nawet z matematycznego punktu widzenia nie kalkuluje - przecież gdyby Ci wszyscy ludzie to byli Ci słynni źli bojownicy dżihadu, to już teraz mielibyśmy prawdziwy #!$%@? w Europie, a nie mamy. ( I nie, zamach raz na pół roku to nie jest ,,#!$%@? w europie", to jest sianie terroru by tępe mózgi zrobiły to co im ISIS każe
Tak, wierzę, ze te całe chmary ludzi to nie terroryści, to się nawet z matematycznego punktu widzenia nie kalkuluje - przecież gdyby Ci wszyscy ludzie to byli Ci słynni źli bojownicy dżihadu, to już teraz mielibyśmy prawdziwy #!$%@? w Europie, a nie mamy. ( I nie, zamach raz na pół roku to nie jest ,,#!$%@? w europie", to jest sianie terroru by tępe mózgi zrobiły to co im ISIS każe - ale
@Szymek_Czarodziej: Podróżuję do Francji średnio raz na miesiąc.
Apropo rosyjskiej ruletki - jak slusznie zauważyłeś, nie ma idealnego rozwiązania. I wiem, że może dla Ciebie to jest dziwne, ale dla mnie niedopuszczalnym jest zostawienie na pastwę pewnej śmierci setek tysięcy ludzi. I tak, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że terroryści korzystają z tego kanału przerzutowego, ale nadal widzę to jako mniejsze zło. Dlaczego? Ano, dlatego, że nawet gdy nie było
@alex-fortune: ok mamy skrajnie rozne poglady ale nie chce sie tu klocic i robic gownoburzy. Masz prawo do swojej opinii ale moim zdaniem sami sobie podcinamy gardlo (mowie o europie) i niedlugo nie zostanie nic z tego kontynentu. Jeszcze co do atakow, tak, wtc jest przykladem ze nie trzeba miec masy naplywajacych imigrantow zeby sie to zdarzylo, ale jest to duze ulatwienie takie wpuszczanie kogo popadnie. Jestem przeciwny.
@Szymek_Czarodziej: duże ułatwienie? No chyba nie - przypominam, że przed całym bajzlem z uchodźcami mieliśmy Madryt, Londyn i niezliczone zamachy poza Europą.

Moim zdaniem, mówisz tak, bo propaganda strachu uprawiana przez terrorystów jest silniejsza niż kiedykolwiek. Oni dobrze wiedzą, że ludzie się boją i o to im chodzi - o wywołanie konkretnych emocji, które pomogą im w rozbiciu Europy od środka. Jak? Ano tak, że jeśli okaże się, że muzułmanom zrobimy
Aha, jeśli kultura europejska oznacza to, ze zostawiamy setki tysięcy ( miliony? ) ludzi na pastwę losu, bo to ich problem, to ja taką kulturę serdecznie #!$%@?ę.


@alex-fortune: to jedź im tam pomagaj. Zgwałcą cię, wyruchają, utną ci łeb i nasrają do środka. Ja wolę zeby moje otoczenie bylo bezpieczne, a oni jak sie o siebie nie potrafią zatroszczyć to mają problem. Koniec dyskusji z tobą bo w pracy jestem i
@Szymek_Czarodziej: No tak, znowu argumentum ad ,,wszyscy to terroryści". Z jednej strony niby jesteśmy w cywilizowanych krajach, z drugiej ludzie by chronić własną dupę są skłonni #!$%@?ć ludzkie życie, bo to ich problem. W sumie nie wiem którzy są gorsi - tacy jak Ty, czy tacy, co zabijają bezpośrednio.
@alex-fortune: tak, jestem gorszy od ludzi ktorzy wysadzaja sie w tlumie niewinnych ludzi zeby ich zabic, bo wolę spokój u siebie w kraju niz sprowadzanie podejrzanych typów :-D nie kompromituj się bardziej, zyj sobie w tym twoim utopijnym swiecie nadal. Nie zycze ci tylko zebys musial sie przekonac o swoich chorych pogladach jak bedziesz z ziemi zbieral jeszcze ciepla mielonke po swoich bliskich. Elo.