Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski - odnośnie mojego ostatniego wpisu odnoszącego się do noclegu we Wrocławiu, ogłaszam co następuje:

Zadzwoniłem do hostelu w którym mamy zamiar nocować, mianowicie - Big City Hostel - mamy zarezerwowane 2 pokoje(8 osobowe). http://www.big-city-hostel.pl/

Co ustaliłem - Mamy 2 pokoje 8 osobowe = 16 osób.(nie wiem jak reszta pokoi - gdyby inne Mirki się zdecydowały). Koszt JEDNEJ doby od OSOBY wynosi 30zł. Więc za 2 doby koszt wynosi 60zł(wymeldować należy się do godziny 11 w niedzielę).

Bardzo istotna sprawa - aby mieć rezerwację - musimy wpłacić 40% zaliczki w ciągu 3 dni od "zarezerwowania" obu pokojów. Na ten moment pewni na wyjazd oraz nocleg z nami są:

1) @gorush
2) @Hannahalla
3) @Stopa_Stefana
4) @burbur
5) Mła.
6) @Jormungand
7) @idol89
8) @Invisible22
9) @Percival
10) @Johnny_
11)@wielkaglowwa

Wołane osoby - zobowiązane są(poza Gorushem of kors) o wpłatę DO ŚRODY(23.03.2016r) 60zł na poczet noclegu do @gorush.

Jak widać - mamy 5 wolnych miejsc. Jeżeli ktoś chce się dołączyć do nas - poproszę do mnie albo do @gorush pisać wiadomość PW i ustalimy wszystko. Tylko osoby chętne, które wiedzą, że na 100% pojadą i na 100% przeleją pieniądze, żeby nie robić zbędnego zamieszania i nie zajmować kolejek

. Także wszelakie zastanawianie się "no ja nie wiem jak w pracy wyjdzie, ale trzymajcie mi miejsce", "będę mieć hajs po tym, załóżcie za mnie", "nie wiem czy mnie mama puści"(cześć @MokrySuchar ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) nie wchodzą w grę.

Liczę na dojrzałość(sic) i mądrość (SIC!) Mirków.
________________________________________________________________________________________________

Podsumowując - chcesz z nami pojechać? Przeczytaj:
16 osób mieści pokój. Mamy wolnych 5 łóżek -

Cena:
.60zł/2 doby(bez śniadania). Łazienki + WC na korytarzu(żadna niedogodność). Płatne DO ŚRODY.

Wyjazd/Dojazd do ustalenia(można na własną rękę, większość osób jedzie z Katowic oraz z Krakowa).
____________________________________________________________________________________________________

#wroclawskiewykopparty #wykopparty #oswiadczenie #slaskiewykoppiwo
  • 78
mało info jest o samej imprezie

@gorush: Bo jeszcze duuuużo czasu. Nie będzie oficjalnie, to i tak się wybierzemy i zrobimy sobie mocno nieoficjalne nieoficjalne, może nawet w Aferze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kmicolo: lepiej dawaj szczegóły a nie :D
czy jakiś event jest gdzie można dołączyć czy coś :D ja tam mogę organizacyjnie pomóc przez stronki i spamowanie :D
@hsvduivbsh: ma być wykop party ale póki co jest lokal jest termin i tyle wiadomo :D w najgorszym wypadku będzie wykop piwo wyjazdowe ale wierzę, że się uda to ogarnąć i zapraszamy ;D

PS tylko nie w ramie ( ͡º ͜ʖ͡º)