Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabeleczki wiecie, że kwiecień zbliża się wielkimi krokami? A czy zdajecie sobie sprawę z tego co odbędzie się w kwietniu... Tak, tak, 23 kwietnia we Wrocławiu kolejne #wykopparty
Co to oznacza dla Naszej ekipy? Możliwość spotkania się i porozmawiania na żywo na temat sprawy, która nas przyciągnęła do siebie. Dlatego wszem i wobec ogłaszam pospolite ruszenie... Kto jedzie? Czekam na deklaracje... aby zastanowić się nad kwestiami organizacyjnymi

Po świętach nasza ciotunia @jukees przedstawi nam szczegółowy plan organizacyjny włącznie z adresem do jej domostwa ( ͡ ͜ʖ ͡), więc warto być na tym spotkaniu.


I jakby to powiedzieć nie chcę słyszeć wymówek. Mówię to w szczególności do Warszawiaków, Ślązaków, Pomorzan? (chyba stworzyłem neologizm). Oficjalne zwolnienie wystawiane jest wyłącznie w wypadku: wybuchu wojny nuklearnej, upadku meteorytu, apokalipsy zombi lub ataku zmutowanych chomików. Wszelkie inne wymówki będą nietolerowane i karane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętajcie warto wyjść kiedyś z tej piwnicy, aby zobaczyć błękitne niebo...

Wołam wszystkich związanych:
@i_pan_pawel @mlekoztesco @malapartyzantka @mam_krowy @jukees @taksepacze @katyperry92 @tesoro @Lougia @bess9 @mmamia @Aiko18 @lavinka @yo666 @leech

Na pewno o kimś zapomniałem, więc jeżeli wiecie kogo to dowołajcie...

#csibackstage
  • 107
Wrocław to idealne miejsce na tego typu spotkanie. Każdy w tym mieście jest baaaardzo mile widziany.. Wrocław zawsze słynął z nienagannej gościnności co na pewno doceni każdy wykopowicz na #wykopparty

Pozdrawiam
@bess9: A po świętach będziesz wiedziała? Druga taka okazja, aby się spotkać może się nie zdarzyć, bo już słyszałem pogłoski, że z rosyjski laboratoriów uciekło stado zmutowanych chomików... Trzeba korzystać zanim ta plaga dojdzie do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fl4izdn4g: Nadszedł ten moment, że wypada mi zabrać głos. Na wstępie dementuję tę paskudną potwarz dotyczącą adresu domostwa. Moje eleganckie apartamenty chyba jeszcze nie są na to gotowe, o moim zdrowiu psychicznym nie wspomnę



Natomiast jak słusznie zauważył nasz zielony towarzysz @Draketm: rdzenni mieszkańcy są bardzo gościnni, gorzej jak zjeżdżają Sebixy z okolicznych wiosek i robią gnój. Ale oczywiście zapraszamy na zapoznanie ( ͡º ͜ʖ͡º)