Wpis z mikrobloga

@czesio1312: kickass.to, alternatywny adres kat.cr a jak masz fobie torrentowa i boisz sie sciagac to zainstaluj popcorn time i streamuj z torrentów. Najepsza jakość i szybszy dostęp do seriali i filmów niż te wszystkie gównoserwisy razem wzięte.
  • Odpowiedz
@ufieoy: na alltube.tv są jakieś limity i jak ogólnie prezentuje się jakość filmów?
@jegertilbake: nie mam fobi torrentowej ale szukam czegoś na szybko. Po powrocie z pracy albo uczelni odpalam i jest. Z popcorn time korzystałem przez jakiś czas. Pomyśle o tym
  • Odpowiedz
@czesio1312: superchillin tylko nie ma tam rejestracji i zaproszeń, piszesz do mnie na pw co potrzebujesz, dostajesz bezpośredni link do odpalenia w kmplayer/vlc/potplayer jako url, dorzucasz sobie napisy skąd chcesz i tyle @jegertilbake: ale superchillin to ty szanuj xD
  • Odpowiedz
@czesio1312: Limitów chyba nie ma, przynajmniej ja nic takiego nie spotkałem. Z jakością jest różnie, bo polega to na tym, że jest tam spis linków z danym filmem/odcinkiem serialu i sobie wybierasz.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: ale po co pobierać jak można mieć streaming z superchillin w podobnej jakości ? XD pomijam oczywiście jakieś 5.1 DTS i bitrate na poziomie kilku tysięcy w serialach itp itd no to tego rzeczywiście brak, ale w porównaniu do innych serwisów wygląda to lepiej, 19 serwerów z łączami 1 gbit każde i po 100-200TB na każdym z nich seriali i filmów, znaczy 4 lata temu było 50 TB na każdym,
  • Odpowiedz
@Jurigag: Ja pobieram rano, wtedy i tak nie oglądam seriali. Jeden odcinek w zajebistej jakości pobiera mi się 15min. Ale np. Netflix wypuszcza całe sezony naraz. Tak czy inaczej rozpoczęcie pobierania 3 odcinków różnych seriali zajmuje 30 sekund. Pobranie napisów napiprojektem 10 sekund. Dodatkowa zaleta jest taka, że jak z kimś żyjesz to nie ma #!$%@? pingu przez twoje oglądanie.

No i na torrentach wszystkie filmy i seriale są pierwsze. Nigdzie
  • Odpowiedz
@jegertilbake: na superchillin mam jakoś o 6-7 wrzucane seriale które mają swoją premierę w ameryce, no jeśli potrzebujesz wcześniej no to okej xd
ja ostatni serial/film jaki pobrałem to było 4 lata temu xD
  • Odpowiedz
@jegertilbake: no tak :P no dla mnie bez limitu :P jak innym musze udostępnic no to mam limit 10 adresów ip/h ;p czyli 10 osobom moge cos udostepnic
przecież napisałem wyżej że nie ma rejestracji i zaproszeń z prostego powodu - w godzinach szczytu już są zapchane serwery na 100% - więcej osób tylko spowolni całość
  • Odpowiedz