Wpis z mikrobloga

#thenightmanager #seriale

Skończyłem oglądać ''The Night Manager''. Rozbolała mnie głowa od facepalmów

Najlepszą rzeczą w całym serialu jest intro. Serio. Dawno nie widziałem tak powierzchownej intrygi, pozerska, kiepsko napisana historyjka o handlarzu broni z niedorzecznym brytyjskim wywiadem w tle.

4/10 Niewypał. Szanujcie swój czas, trzymajcie się z dala od tego. Już lepiej sobie powtórzyć 20 raz ''Lord of War''
Pobierz WezelGordyjski - #thenightmanager #seriale

Skończyłem oglądać ''The Night Manager'...
źródło: comment_2pPpJ6Zr2YBpFzF7cgjhZjyMbruuko1L.jpg
  • 6
@WezelGordyjski: Początkowo nic nie miałem do powiedzenia na ten temat, ot po prostu ktoś ma inną opinię od mojej, ale w momencie gdy wspominasz o Lord of War jako przykładzie dobrego filmu bez "pozerki" i "kiepsko napisanej historyjki", to już nie wiem czy to nie jest jakaś wysublimowana zarzutka.
Początkowo nic nie miałem do powiedzenia na ten temat, ot po prostu ktoś ma inną opinię od mojej, ale w momencie gdy wspominasz o Lord of War jako przykładzie dobrego filmu bez "pozerki" i "kiepsko napisanej historyjki", to już nie wiem czy to nie jest jakaś wysublimowana zarzutka.


@Joz: Przeczytaj drugi raz to co napisałem. Lepiej sobie powtórzyć 20 razy Lord of War, bo mimo całej głupoty którą film niósł ze