Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć wykop. Zaraz usuwam konto. Specjalnie kimś na portalu nie byłem, ale przeglądać go od początku serwisu i widzieć jak się stacza to dla mnie za dużo. Wchodziłem tu dla znalezisk, komentarzy, można było się czegoś dowiedzieć, dobrze pośmiać. Teraz ze wszystkim jest #boldupy , że administracja ma wszystkich w dupie, że #banujo , że #elfik32 jest do niczego. Administracja #!$%@?ła totalnie i my, userzy też. Pójdę do konkurencji i w #hosts blokuję wykop. Może za miesiąc, dwa tu wrócę o ile Portal naprawdę się zmieni, co będzie widoczne gołym okiem. Narazie wykopki. :)
  • 8
@mmbator: wymiękam? Nie. Poprostu jak mamy tu gimbusiarnię, admini mają wszystko w dupie (no prawie), bany z dupy lecą to co? Mam siedzieć i 4 dni czytać #!$%@? o zbożu, a przez następny miesiąc o betonie, rabarbarze i #!$%@? ? Jest konkurencja, owszem, na strimsie mało komentarzy jest, ale jak kilkaset wykopowiczów się przeniesie to będzie lepiej.
@bondzo: co przeczekać? olewanie użytkowników? cenzurę? Taką aferą nabili sobie odwiedziny i trzepią ostrą kasę z reklam. Im to pasuje, odwracają kota ogonem, za tydzień ucichnie, wróci do normy i dalej będzie ból dupy wykopków.