Wpis z mikrobloga

@hatterka: gdyby kochało się zawsze tą osobę, co powinno, to życie byłoby niewyobrażalnie, zajebiście prostsze niż jest, i nie istniał by w ogóle literacki gatunek "romans"

i chyba trochę byłoby szkoda, to jest część gry w końcu
  • Odpowiedz
@Pan_Bober: On sam nie wiedział, czy to były bomby, które projektował z Beeteem. Nawet Katniss to zrozumiała. Generalnie mam niedosyt po tak spłyconym wątku "wyboru" między nimi dwoma. Bum spadochrony, niby wybaczyła, ale Gale nagle zniknął z jej życia. Oczekiwałem szerszego wyjaśnienia, zdecydowanie najciekawszy wątek, niestety odczuwam niedosyt.
  • Odpowiedz
@hatterka: nie ma to jak splycenie akcji calej trylogii ((film raczej nie oddaje dobrze charakteru postaci i zawiłości ich relacji :/)) i sprowadzenie do jakiejś #!$%@? wykopowej ideologii. Zresztą bohaterka w trzeciej części byla zupelnie inną osobą.
  • Odpowiedz
@seledynowa_panienka: dzięki. To jest dużo ciekawsze zakończenie, a nie wymordowaliśmy się wszyscy, ja zabiłam kilkadziesiąt osób a drugie tyle zginęło, żeby mnie bronić/pomóc a to spoko, żaden problem.
Takie zakończenie dobrze współgra z pokazaną na początku drugiej części traumą jaką przeżywają wszyscy troje zwycięscy z dwunastki.
  • Odpowiedz