Wpis z mikrobloga

#programowanie #dyi #raspberrypi #rpi #arduino #mikrokontrolery

To właśnie dziś potrzebuję waszej inwencji i pomysłowości. W końcu mam trochę czasu, warunki, finanse i chęci. Dużo chęci. Chcę zbudować/skonstruować jakieś ciekawe, przydatne urządzenie elektroniczne. Coś do codziennego użytku, coś co chcielibyście mieć. Coś co być może można by było wprowadzić do produkcji. Do wykorzystania wszystkie czujniki, silniki, serwa itp dostępne np na botlandzie. Myślałem o robocie ale to już jest zbyt oklepane a i nie mam aż tyle czasu. Jakieś pomysły? ;)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartoneczek: zrób toster do szczoteczek do zębów, kiedy rano wejdziesz do toalety to na rpi zrób rozpoznawanie (twarzy czy czegokolwiek co stwierdzi, że ty to ty) i wystrzeli szczoteczkę wprost do twojej ręki XD
  • Odpowiedz
Chcę zbudować/skonstruować jakieś ciekawe, przydatne urządzenie elektroniczne.

@bartoneczek: sybian lub inne fuckingmachines ;) Po cenach w sieci wnioskuję że zbyt jest/byłby, gdyby była jakaś alternatywa ;)
  • Odpowiedz
@bartoneczek: zawsze możesz zrobić dotykowy ekran jeżdżący po szynie pod sufitem (jak w filmie Moon (2009) albo Portal (grze od Valve) ), który za tobą podąża i mówi dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz