Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie to są jednak debile.
Chce sobie człowiek kupić klawiaturę bezprzewodową na allegro, wchodzi do odpowiedniej zakładki, wyświetla filtr "Bezprzewodowe" i co? I jajco, nie wiem ile, ale pewnie ponad 50% ofert to klawiatury przewodowe. Czasami ewidentnie na zdjęciu kabel jest doskonale widoczny, ale czasami trzeba się przypatrzeć. A opis to "Świetna klawiaturka polecam". No #!$%@?, jeszcze tylko xD w tym opisie brakuje, nie ma to jak rzetelne podchodzenie do klienta. Ja jak coś sprzedaję to zawsze uważnie patrzę, czy produkt znajduje się w odpowiedniej kategorii, czy opis i filtry wiernie oddają rzeczywistość, a tu co? Janusz albo jego syn Sebek wystawiają przedmiot w minutę (ciekawe co robią z zaoszczędzonym czasem), a potem jak człowiek chce sobie kupić produkt, to musi się przedzierać przez morze szlamu, a filtrowanie może sobie w sumie wsadzić w kobzę.
Nie wiem, z takim rakiem zetknąłem się na allegro tylko wśród urządzeń wskazujących, reszta sprzedających jakoś potrafi użyć mózgu.
#gorzkiezale #boldupy #allegro
  • 6
@tiger_gonzo: Przecież wiadomo, że po filtrach na allegro nie ma co szukać. Ludzie nie potrafią opisywać przedmiotów, albo zaznaczają na pałę. W telefonach jest to samo, zaznaczasz, że z klapką tylko a masz smartfony...