Wpis z mikrobloga

Jak reaguje typowy wykopek na skandaliczny gest piłkarza? Pokazuje, że z dna da się jeszcze niżej upaść.

http://www.wykop.pl/link/3076067/liga-niemiecka-gest-pilkarza-islamisty/#comment-35400735

HUR DUR "POLSKIE" OBOZY ŚMIERCI - KARAĆ TYCH CO TAK MÓWIĄ.


No ten użytkownik dobitnie pokazuje, że najwięcej o "polskich" obozach mówią sami Polacy, którzy chcą ich ponownego otwarcia.

#shitwykopsays #neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow
G.....2 - Jak reaguje typowy wykopek na skandaliczny gest piłkarza? Pokazuje, że z dn...

źródło: comment_OPg8Kmnn7ppb6cuxgR6QhP04kexgyabz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
oj @Gruszka1992 a myślałem że myślisz bardziej zdrowo rozsądkowo. Co z tego że koleś napisał że kogoś tam gazować? No napisał sobie i na tym się skończyło, przecież nie wybuduje komory i nie zacznie gazować.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: a jeszcze co do banów, to przyznawane są one liniowo. pierwsze wykroczenie 3 dni, drugie tydzien, trzecie dwa tygodnie czy tam miesiac, itd. aż do perma. nie ważne czy nazwiesz kogoś idiotą, czy będziesz nawoływać do nienawiści na tle rasowym, jeśli to twój kolejny ban to wyłapujesz bana zgodnie z taryfikatorem.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Mylisz się, bany są przyznawane "z d--y", własne widzimisię moderatora. Jak trafisz na człowieka to dostaniesz bana na 3 dni (jak faktycznie zasłużyłeś), a jak na parapet to i 2 tygodnie. Jako przykład podam swoją osobę, w tag #wykopobrazapapieza wrzuciłem jedno zdjęcie, 0 photoshopa itd. Na zdjęciu papież trzymał mikrofon i został dodany napis "are you ready to rock?". Następnego dnia ban na 14 dni. Dodam tylko,
  • Odpowiedz
najwięcej o "polskich" obozach mówią sami Polacy, którzy chcą ich ponownego otwarcia


@Gruszka1992: Weź nie pisz głupot... to, że jakiś użytkownik pisze takie rzeczy to nie oznacza, że przenosi to do codzienności. A tym bardziej dąży do reaktywacji obozów śmierci.
Idiota nic więcej!
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: co jak co, gościu nie zasłużył na karę śmierci, komentarz głupi, ale w-------ą tacy goście co nie potrafią nad sobą zapanować. Dostaje gość miliony za grę w piłkę, a zachowuje się jak zwierzę - fauluje kogoś dość brutalnie i jeszcze grozi śmiercią za poskarżenie się sędziemu. Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w sporcie ani w społeczeństwie.
A rozciąganie tego na polskie obozy śmierci i trywializowanie tego problemu
  • Odpowiedz
@duskhorizon: są takie strony - jak facebook - gdzie się to robi. Są i takie - jak wykop - które mogą pozostać anonimowe, bądź nie. I wreszcie takie - jak chany - gdzie anonimowość jest częsta, chociaż bez torów i tak dzie namierzyć usera. Czemu chcesz zabrać światu jakąś opcję, zamiast iść na facebook?
  • Odpowiedz
@duskhorizon @Gruszka1992 : Czemu ktoś ma być karany za to, że uważa, że ktoś powinien zostać zagazowany? To opinia a nie realny czyn. Przecież nawet nie nawołuje do tego, a wyraża opinie. Nie mówi "ludzie, musimy gazować innych ludzi" tylko "uważam, że ..."

To już moim zdaniem podchodzi pod karanie myślozbrodni. Czemu nie mogę mieć własnej opinii, jaka by nie była?
  • Odpowiedz
@Gruszka1992 szanuję cię za p------------e złodziei i przestępców ale zgłaszanie każdego takiego głupiego komenta? to już zbyt dużo gruszki w gruszce. Atencja Ci się zgadza chyba, nie musisz aż tak na siłę szukać sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Bo uważam, że anonimowość nie zwalnia z obowiązku bycia człowiekiem. Nie mam ochoty obcować z bydłem a z takich lub innych powodów lubię tutaj siedzieć.

Powiesz pewnie, że czarnolista i tyle? Dla mnie to jest połowiczne rozwiązanie i jest po prostu zamykaniem oczu i ignorowaniem patologii - analogicznie zachowujemy się później w prawdziwym życiu, lepiej nie widzieć niż zwrócić uwagę.

Komentarz który popełnił jest karalny i wiązał by się
  • Odpowiedz