Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już po pierwszej wystawie psów w katowickim spodku. Ogólnie stres ogromny, u mnie większy niż u psa. Masa ludzi, głośno, ludzie głośniejsi od psów. Wiem że to może wydawać się śmieszne, ale jest to cholernie męczące. I miejscami wkurzające(duża ilość januszy, chamstwa i buraków).
Dziś poza podium(7 suczek), ocena doskonała. Jutro będzie nas 11, trochę sobie tego nie wyobrażam w takich warunkach.
Startowałyśmy w klasie młodzieży(od 9-18 mc więc rozrzut wiekowy i wyglądowy ogromny), i uzyskałyśmy w ocenie wpis "zbyt młodzieżowa"…w klasie młodzeży(suczka która wygrała jest przepięknym psem, ale o posturze dorosłego już psa) xD

#zorabull #bulterier #psy
Pobierz m.....l - Jesteśmy już po pierwszej wystawie psów w katowickim spodku. Ogólnie stres ...
źródło: comment_UoIzOjwc1zvMgGNf9ex3mxXjIeX9w4PD.jpg
  • 19
@kamil_zdun: jedna z najliczniejszych ras na wystawie, robi się powoli moda na nie, więc chyba niektórym się podobają. Najliczniejsza rasa to buldogi francuskie. Mi się podoba, rozumiem że dla Ciebie jest brzydki :)
@ashardin: nie podchodzę emocjonalnie do samej wystawy, tylko do Zorki - zależało mi żeby nie spipcyła mi z ringu i nie zsikała się na środku. Reszta układów mnie nie rusza, jest trochę poza mną to. Ja przyjeżdzam, robię swoje, wiem jak jest. Ale jeżdzę na te wieksze.
@migdalll: Jedyne dziecko w moim domu to 57 letni ojciec xD
Pies był najbardziej aktywny i żywy z całego miotu, a... jest #!$%@? leniem
Nie chce mu się ruszyć dupy gdziekolwiek, zrobić cokolwiek, tylko by żarł i srał. Ma ogromne wary obciągary które mu zwisają pod pyskiem i zawsze się obślini jak coś pije albo je.
Tak bekowy że ja nawet nie.

Ale to mój psiak <3
@migdalll: @kamil_zdun: Labrador to jest klusek bez charakteru :) Pies dla ludzi bez pomyslu na siebie :) I od razu przepraszam wszystkich urazonych, nic osobistego. Nie mozna pisac, ze buli jest brzydki chwalac ON. Powtarzam sie ale sa dwa owczarki co sie licza: Azjata i Belg. A co do wystaw, to ty chcesz ja dopuszczac, ze robisz z nia wystawy? Czy w jakim innym celu? Bo ona fajna bardzo (dziwi
@ashardin: Labradory może i nie mają wyrazistego charakteru, ale są bardzo kochane, i nadają się dla ludzi którzy chcą mieć psa i móc go po prostu kochać, a nie robić psu płukania żołądka o 23 po zjedzonej skarpetce. Z owczarków to mi najbardziej podoba się biały owczarek szwajcarski, ale z charakteru chyba za mało porypany dla mnie. Nie jeździmy sobie ot tak - chcę założyć hodowlę i mieć te psy. Nie
@migdalll: Ale zaniedbany labek to debil. Dlatego wlasnie mnie draznia. Agility, IPO, ciezary, przeciaganie itp. To nie rozumie, stajesz poza podium, oceniaja ci ja roznie a chesz z niej suke hodowlana robic?
@ashardin: to że staje poza podium nie znaczy ze nie dostaję najwyzszej oceny. Prawdopodobnie gdy jeszcze nabierze trochę masy wszystko się wyrówna. Jej babcia tak samo była oceniana, bo była najmniejsza. Potem wyrosła na przepięknego psa i championa. Ojciec także był mały, a jest championem, jak i mama. Pies jest piękny i jaknajbardziej nadaje się do hodowli, a to że w tym momencie wyglada jak młodzież, startując w młodziezy, a nie
@migdalll: Nie zrozum mnie zle, ja cie nie atakuje. Mnie ta suka przez budowe bardzo odpowiada. Tylko, ze teraz raczej ceni sie wieksze psy chyba? No ale twoja wizja hodowlana i jesli bedziesz sie szczuplej, gibkiej linii trzymac to super.
@ashardin: Nie, nie odczuwam ataku. Ona zostanie mała, ale prawdopodobnie przybierze na masie i będzie małym pociskiem, jak jej babcia i ojciec. Nie bedzie dużym ciężkim bulterierem, tylko małym i zwinnym. Tak,to prawda, sędziowie często wybierają ogromne psy. I mimo że mamy doskonałą(w opisie, proporcjonalna bla bla bla, super chód, bla bla bla) to przegrywamy w tym momencie z wiekszymi psami. Ale to zależy od gustu. Szczerze - wolę ją mniejszą