Wpis z mikrobloga

Chciałbym dokonać zakupu konsoli. Nie ma to być urządzenie, przy którym będę spędzał 12h na dobę, a raczej urozmaicenie czasu dla całej rodziny. Tak sobie wymyśliłem, że mógłby być do niej czujnik ruchu.
I teraz moje pytanie: nowa? używana? PS? Xbox? Będę wdzięczny za wskazówki dla zielonych.


#konsole #xboxone #xbox360 #xbox #ps4 #ps3 #playstation
  • 13
@RyanPL: jak z ruchem, to Xbox. osobiście wolę ps4 ze względu na sentyment, ale na x1 mi się tez przyjemnie grało. chwilę chaosu zanim się przyzwyczaiłem do innego pada, ale w sumie konsola jak konsola - jeśli nie jesteś jakimś spierdorakofanem który robi shitstorm o wszystko, a po prostu graczem, to nie będzie różnicy. obydwie konsole mają swoje exclusivy, ale z tego co wiem Xbox ogółem lepszy pod ruch
@RyanPL: Xbox. Każdy ma inny gust i każdemu inne gry mogą się podobać - na XO opłacisz sobie ea access 80zł na rok i dostaniecie dostęp do wcale pokaźnej liczby przeróżnych gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RyanPL: Jeżeli rozważasz zakup x360 zamiast xone to odpuść. Nowe gry nawet jak wychodzą również na x360 to są w wersji mega okrojonej, przykładem który sam odczułem może być fifa 16 : na x360 i ps3 można to z pełną powagą nazwać fifą 15.5, bo od fify 15 to się różniła jedynie wyglądem menu, reszta była taka sama jak w poprzedniej odsłonie. Na nowej generacji (i PC, w końcu #pcmasterrace (