Wpis z mikrobloga

@zgredoslav: Rozwiniesz ? :) Mam wspomnianego Level A2, w chwili obecnej jest warty może z 600 zł i służy mi głównie do poruszania się po mieście jako substytut autobusu. Mam w nim stockowego XCM, który wyzionął już ducha i nie różni się od sztywnego widelca. Potrzebuję coś co będzie jakkolwiek wybierać duże dziury żeby rąk mi nie połamało. Nie chcę specjalnie inwestować bo amor droższy od całej reszty to dla mnie
@ka_w: Do takich zastosować ok, ale tak czy owak to ciężki shit. Jak masz faktycznie oponę grubszą taką jak była od nowości to kup aluminiowy widelec jeszcze taniej, wierz mi że na dziurach ci rąk nie urwie, a rower lżejszy będzie, mniej kasy wydasz, nie będzie pochłaniał energii z pedałowania (nawet z blokadą, a i tak na dziury nie chcesz blokować) i nie będzie problemów z serwisem. Aby po dziurach ładnie
@shusty: ale sztywny widelec pod tarcze to 200 zł lekko wiec to na prawdę średni deal... Dla mnie ma tylko wybierać krawężniki, i wtedy spełni swoją rolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ka_w: Ten XCR z pierwszego postu jest powietrzny, a ten z allegro jest sprezynowy. Do twoich potrzeb spokojnie wystarczą :) Także do pierwszego trzeba sobie dokupić jeszcze pompkę. W jednych z rowerów mam xcr sprezynowego i do jezdzenia po mieście spokojnie wystarcza. JEdyny minus to to że trzeba go smarować co ok 1-2 miesiące i czasami bawić sie ze skracaniem albo wywaleniem elastomeru. Niektórzy go nawet olejem zalewają.
Oba będą pasowały