Wpis z mikrobloga

Mam dwa monitory, jak na pierwszym (głównym), odpalę csgo w rozdzielczości niższej jak ustawiona dla ekranów na pulpicie, to na drugim monitorze z automatu rozdzielczość zmienia się na tą która jest na pierwszym monitorze (wszystkie okna się rozjeżdżają). Istnieje możliwość ustawienia tego tak, aby drugi monitor nie zmieniał rozdzielczości po odpaleniu czegoś na ekranie pierwszym?

#kiciochpyta #gry #komputery #monitor #dwamonitory
  • 7
  • Odpowiedz
@Vorland: tak mam ustawione, jakbym miał duplikuj to na obydwu bym widział to samo. Chciałbym mieć podgląd na monitor drugi cały czas niezależnie od tego że na pierwszym co jakiś czas zmienia się rozdzielczość w aplikacjach.
  • Odpowiedz
A jak tylko coś pełnoekranowego odpalę na tym pierwszym, to na drugim zmienia mi się rozdzielczość i okna się rozjeżdżają.
  • Odpowiedz
@predek13: powiem tak, monitor 1 - główny, monitor 2 to dwa
jak na M1 ustawisz mniejszą rozdzielczość niż natywna, to na M2 wcale się nie zmienia na inną, ale mogą się dziać dziwne rzeczy - u mnie na przykład odtwarzacz wideo potrafi się przesunąć o pół monitor w odwrotną stronę, a przeglądarka jak by miała ustawione X pikseli od lewej krawędzi, i jak ta ilość pikseli się zmniejsza (mniejsza rozdzielczość na
  • Odpowiedz