Wpis z mikrobloga

Kij w plecy obsłudze sklepu rowerowego w którym sprzedają pancerz hamulca na metry i nie chcą dociąć pod wymiar( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czym ja sobie mam to dociąć w domu? Zębami? A mówili żeby wspierać lokalny biznes -.-
#rower #oswiadczenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawlos10rs: W sensie, że nie chcą Ci sprzedać np 2 metrów, a potem pociąć na odpowiednie kawałki, czy też sprzedać od razu dociętych długości?

@mroz3: Cięcie pancerzy kombinerkami nie jest dobrym pomysłem, trudno będzie uzyskać równe, prostopadłe cięcie. Też tak kiedyś robiłem na początku swojej przygody z rowerem, a potem zainwestowałem kilkadziesiąt złotych w porządny obcinacz. Uwierzcie mi, starczy na lata, jeszcze nie raz będziesz wymieniać pancerze.
  • Odpowiedz
@crimson_wind: teraz to ja już niechcę nic od nich kupić, niech się wypchają
ale tak chciałem kupić te 2m tylko żeby mi pocięli... oczywiście klasyfikują to jako wielka kosztowna pracochłonna usługa za którą od razu ciągną over9000 cbl / nie, niechcieli mi dać do ręki sklepowych kombinerek cobym sobie sam dociął
  • Odpowiedz
@pawlos10rs: ostatnio w sytuacji dedykowanej niecierpliwością i brakiem narzędzi (+zapewne lenistwem) gryzłem pancerz brzeszczotem ( ͡º ͜ʖ͡º) później nim także skróciłem linkę (wymagało delikatności i ducttape'a), a ameliniową końcówkę linki sprasowałem skuwaczem do łańcucha ( )

  • Odpowiedz