Wpis z mikrobloga

@magnes125: pozostawiłam go samemu sobie jak mój znajomy mi polecił, cytuję "teraz będzie #!$%@?ł, niczym się nie przejmuj, potem zada pierdyliard pytań i na końcu się zaktualizuje" :D
@magnes125: mój się robil od 19 do teraz :D ale szczerze nie zwróciłam uwagi żebym miała jakąś przekreśloną kartę dłużej niż przy pierwszym włączaniu... może jakieś ustawienia sieciowe Ci się aktualizują?
@kingusek: Dobra, ruszył w momencie jak napisałam dlatego usunęłam komcia bo już nieaktualny :P

Z tą kartą nadal nie mam pojęcia o co mu chodzi bo widzę to pierwszy raz, a z insajdera korzystałam wcześniej na drugim telefonie i sobie tego nie przypominam.
Jakby ktoś tu z google trafił bo ma problem z logo karty, to był zwyczajny błąd karty pamięci. Jak się pojawi, to lepiej nie czekać na zbawienie, tylko zrobić hard reset (jak telefon nie łapie, to zrobić go kilka razy do skutku) i naprawić kartę. Ja ją sformatowałam i póki co zaznaczyłam, żeby nic się na niej nie zapisywało. Ewentualnie kupić nową kartę :P