Wpis z mikrobloga

@LubieDlugoSpac: jako kibic chelsea, też bym tego chciał, i uważam że real popełnił wielki bład.. taki jaki kiedyś popełniła chelsea, dziś mourinho wraca i zastanie całkowicie nową drużynę, uważam że dużo lepszą od tej którą sam kiedyś stworzył, będzie trenował w lidze w której go wszyscy kochają, a na co dzień będzie toczył boje z własnymi wychowankami. Przykro mi, że tracicie wielkiego trenera, i dziękuje, że dzięki Ikerowi w Chelsea nastaną
@Czajna_Seczen: po zwolnieniu Roberto, Abramowicz się zmienił widzi to każdy,zaczął liczyć się z tym czego chcą kibice, stąd kontrakt dla Franka, i własnie Mou na ławce trenerskiej, zresztą sam kiedyś przyznał, że zwolnienie J.M. było błędem. Mou też już jest w takim wieku, że nie zdziwie się jak spędzi nawet kilkanaście lat na SB.
@szoon: A niby co takiego świadczy o tym, że Abramowicz zaczął liczyć się ze zdaniem kibiców? Zatrudnienie Beniteza? Casus Lamparda dowodzi IMHO czegoś zupełnie innego - tego, że wesoły Romek właśnie ma kibiców w nosie (inaczej Lampard już dawno miałby nową umowę), a dał się przekonać dopiero albo Mourinho, albo występami samego zawodnika. Zatrudnienie Mou też nie ma nic wspólnego z kibicami, po prostu to ewidentnie najlepszy trener na rynku. Do
@Czajna_Seczen: może i najlepszy trener na rynku, ale jego ponowne zatrudnienie jest dla mnie jak powiedzenie wprost całemu światu, popełniłem kiedyś bład - przepraszam, naprawiam go, i to według mnie pokazuje, że liczy się ze zdaniem kibiców, zarządu, starej gwardii ? a może poprostu zmądrzał, a Mourinho szybko nie poleci, gdyż nie ma go kim zastąpić. Trafiła się okazja i nawet Romek wie, że w tym klubie potrzeba stabilizacji.