Wpis z mikrobloga

@Huffy: a ręcznie nie mogl sie leczyc i czekac az ten typek sobie pojdzie robiac sobie z niego beke? moze to meleandra ma target na bocie i przez pomylke zamiast hydry zaznaczyl gracza? ten filmik kompletnie nic nie mowi, co innego jakby go nagral na cavebocie w takim przypadku widze ze administracji wystarczy dac filmik ze ktos stoi 5h pod depo i go nie wylogowalo i wtedy ze ma bota na
@drozdzyk: Nie chodzi o samo leczenie się, a o czas z jakim to robił. I też nie patrzę na te pierwsze sekundy jak go bije (bo mógł po prostu spamować exurą) a o późniejszą reakcję, gdy wali go z exori. Leczył się w ułamku sekundy.
@GrzesiuK: Dobrze, że my widzimy.
@Huffy: w takim razie ja pojde np na Dle nagram kogos kto mi nie odpisuje w ciagu 30sec i tez dostanie bana bo ma cavebota? serio ale twoja logika Huffy jest calkowicie beznadziejna moze bocil moze nie tego nie wiem ale jesli wy wszyscy macie problem z leczeniem biciem sd i manasowaniem sie to nie moj problem, bo z tego co widze to większość osob na 160 lvlu mowi ze od
@GrzesiuK: @Huffy prawda to mój brat ale obydwaj gralismy na rl z 10 lat i leczyc sie w szybkim tempie to normalka bo jedna łapa caly czas jest na leczeniu wiec twoja opinia twoja sprawa ale subiektywnie rzecz ujmujac po tym filmiku nie da sie na 100% stwierdzic ze ten czlowiek boci
@Derdek: nie mam pretensji :( miałem jedno konto którym nie miałem zamiaru grać bo używałem go tylko do gry jak miałem bana na drugim koncie no i w sumie kto nie ryzykuje ten krowy nie pasie i se zaryzykowałem i przegrałem i mówie zobacze kto mnie wyfrajerzył ;/ pozdrowienia dla sprzedawców i Ryszarda Petru co czepie na tym kasę ;/
edit: zdzwiłem się że za healbota bo lecialem na cejvbocie :/