Wpis z mikrobloga

@wykopowy_on: no nie ma opcji, ale to co zrobili w tym epie to jest przegięcie :D Z początku byłem anime-only, ale gdy przeczytałem, że sporo omijają to przeczytałem mangę no i cóż, mieli rację. Imo ta seria nigdy się nie nadawała na 12 epów tylko :< Wolałbym rozciągnięte 24-26 epów (które w tej serii by akurat bardzo pasowało i mogliby nawet dodać jakieś fillerowe daily scenki z mamą czy Kayo) niż
@faustinek: film by trwał krócej (albo nawet dużo krócej) niż te 12 odcinków, więc wycięliby jeszcze więcej ważnych momentów ;p 2 filmy to jeszcze, ale chyba ciężko by było to sensownie podzielić.

@wykopowy_on: niestety anime mają tylko 12/13 do 25/26 odcinków, 1 cour lub 2, nie ma opcji, żeby miały np. 15 czy 16, które by wystarczyło może takiemu Boku Dake.
@faustinek: wiesz, zaokrąglając 20 minut x 12 epów = 240 minut. Nie wiem czy oglądałem jakiś film anime, który aż tyle trwa. Skoro nie wyrobili się z fabułą serii TV w takim czasie i musieli bardzo dużo ciąć/zmieniać to w filmie by to wyglądało jeszcze gorzej.

@wykopowy_on: szkoda, że naobiecywali, a tutaj klops :<

@GeneralX: spuchłem tak bardzo :D Miałem właśnie o tym pisać, że pominęli chociażby ten flashback
@GeneralX: Ostatnia scena to jest najgorsze co mogło być. Pamiętam, że po przeczytaniu mangi analizowałem opening i była tam scena na dachu, zastanawiałem się o co może chodzić, jak widać już chyba wiem...