Wpis z mikrobloga

Zupełnie zapomniałem w tym tygodniu pojarać się Leicester... No to nadrabiamy! W końcu to wzrost Cash Outa o 100 GBP!

Po świetnej bramce z przewrotki Okazakiego, Lisy pokonały Newcastle i w tej chwili mają pięć punktów przewagi nad Tottenhamem i aż jedenaście nad Arsenalem czy dwanaście nad ManCity (z tym, że dwa ostatnie kluby mają rozegrany mecz mniej).

Za trzy dni Leicester zmierzy się ze słabym w tym sezonie Crystal Palace, a potem przyjdzie pora na Southampton, Sunderland, West Ham, Swansea, ManU, Everton i Chelsea.

Spotkania z pewnością nie będą bajecznie łatwe. W końcu to już końcówka sezonu, a piłkarze zdają się być coraz bardziej zmęczeni. Mam nadzieję, że jednak mimo wszystko utrzymają poziom i wygrają kolejnych pięć spotkań nawet różnicą jednego gola. Po tych meczach już raczej sytuacja w tabeli powinna być w większym stopniu rozwiązana. Tottenham nie dość, że ma stratę pięciu punktów to ma przed sobą jeszcze mecze między innymi z Manchester United, Chelsea czy Liverpoolem.

Trzymam rękę na pulsie, ryzykuję!

[ #leicester | #premierleague | #pilkanozna | #pokazkupon | #bukmacherka | #sport | #kotelzlodziej ]
U.....e - Zupełnie zapomniałem w tym tygodniu pojarać się Leicester... No to nadrabia...

źródło: comment_oHlpplD5eiACvKenc8AxB5sdi4y5nNAU.jpg

Pobierz
  • 17
@PrzypadkowyNick: Zacytuję się. Kupony masz pod #kotelzlodziej. Jak wrócę do obstawiania tasiemek to właśnie tam będę je wrzucał więc polecam obserwować. Ja na nich zarobiłem jakoś ponad 35000zł z tego co pamiętam.

Lubię ligę angielską. W Leicester byłem kilka miesięcy temu i jakoś tak postanowiłem min. na nich postawić. Fajne miasto z resztą. Nic nie analizowałem, ślepy traf. Zwłaszcza, że sezon temu ładnie w dupę
@UberKatze: Ostatnie 4 mecze Leicester mimo, że zdobyli w nich 10 punktów jakoś mnie nie przekonały. Na pewno pogubią po drodze jeszcze jakieś punkty. Pytanie czy Tottenham będzie stać na odrobienie strat. Ja bym zamykał, ale rozumiem, że kupon dał ci pewnie nie raz sporo emocji i teraz ciężko ot tak się wycofać z zabawy. Powodzenia.
@acotusiewpisuje: Przede wszystkim Vardy ostatnio mało pokazał. Mam nadzieję, że się przebudzi i zacznie strzelać jak wcześniej. Póki co są w dobrej sytuacji, Tottenham ma kilka następnych meczów dużo trudniejszych. Liczę właśnie głównie na potknięcie się tej drużyny.