Wpis z mikrobloga

#urodzinyaliexpress #aliexpress
Byłem w trackie tworzenia listy w exelu ale widzę Mirek @Pavlus podesłał swoją stronę z kuponami gdzie można filtrować po dacie i tworzenie osobnego arkusza z wszystkimi kuponami nie ma sensu wiec podsyłam wam to:

http://kupony.chinskiecuda.pl/#paging:number=20^validfrom-filter:value=2016/03/29^rodzajkuponu:pathGroup=.90+^views:view=jplist-grid-view^paging:currentPage=0

Radzę zaglądać co jakiś czas bo jak pojawią się kupony to dla ograniczonej ilości osób.

Wołam zainteresowanych poprzednim wpisem.
  • 15
@MichalQ20: Nie wiem nawet. Ogólnie grupy "Aliexpress Polska" i "Aliexpress cebula deals" to kółeczko wzajemnej adoracji. Coś im się nie spodoba to usuną wpis albo nawet wyrzucą z grupy.
@seattle: Aliexpress Polska to była normalna grupa dopóki nie wkroczyła w szeregi adminów, administratorka cebula deals. Sam miałem z nią nieprzyjemność, bo udowodniłem jej że się myli, to mnie wywaliła z grupy, a stwierdziła że jak jej udowodnię błąd, to mnie przeprosi i się odczepi. Udowodniłem i mnie wywaliła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na Aliexpress Polska jest jakaś zmowa i żadne z adminów dostał odgórny zakaz odpisywania
@davidero69: Warto dodać, że na obu grupach administracja jako jedyna rości sobie prawo do zamieszczania przedmiotów z reflinkami. Jak ktokolwiek inny zamieści reflinka to wpis jest usuwany i dostaje się bana.
Od siebie polecam wam grupę ALIEXPRESS - ZA GROSZE


@davidero69: Mam bana na tej grupie. Nawet mnie nie przyjęli bo mam fejkowe konto (cenię sobie prywatność i nie mam prawdziwego konta na fb).