Wpis z mikrobloga

#csgo
Mirki, sprawę mam. Ktoś może mi podać aukcje na allegro na której kupie klucz steam do cs:go? Bo jest ich tam trochę od 15zł w górę a nie chcę dać się oszukać. Chodzi mi o oto żeby dostać klucz steam który będzie tylko mój, który przypisze sobie do swojego konta(bo coś mi się obiło o uszy że są jeszcze jakieś inne mniej uczciwe praktyki stosowane)
  • 12
@ImeNs: Jeśli mogę coś doradzić to kup sobie konto steam z jakąś tam rangą w cs go. Unikniesz nabijania 3 levelu, co w normalnych warunkach zajmuje z 2 tygodnie.
@F0rT3hW1n: @ROLI: szczerze to się nie za bardzo na tym wszystkim znam. ostatni raz w cs:1.6 grałem chyba z 8lat temu(jak nie więcej). A że teraz mam trochę wiecej czasu wolnego to bym sobie pograł, dla tego też szukam czegoś taniego bo nawet nie wiem czy mi się spodoba( ͡° ʖ̯ ͡°)

A w przypadku kotna steam z grą to nie jest tak że kilka osób
@ImeNs: generalnie nie wiem jakie ceny teraz panują, pewnie ok 30zl. - na swoje konto dostajesz gifta którego aktywujesz i normalnie ściągasz GO.
@Perlo chyba sprzedawał. Pewnie inni jeszcze ale nie pamiętam nicków
@kAdi: No z 6 godzinami to przesadziłeś. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że ktoś dawno nie grał. Napisałem 2 tygodnie bo mniej więcej tyle mi to zajęło. Po 2 godzinki dziennie w listopadzie.
@ImeNs: Zresztą faktycznie jak nie grałeś dawno to kup sobie świeżą gre i pograj DMy Wyścigi i inne...Co do samej gry to mnie wciągnęła dość mocno, mimo że Ruscy od czasu do czasu odpowiednio "motywują" do dalszej