Wpis z mikrobloga

Mamy do was pytanie! Możecie wziąć to na poważnie. Lub nie. Szczegóły poniżej.

Antoni Macierewicz podczas ostatniego spotkania u ojca Tadeusza Rydzyka ujawnił, że już wcześniej niejednokrotnie zgłaszały się do niego osoby, przekonane o nielegalnym testowaniu broni elektromagnetycznej.

- Sprawdzenie na tyle, na ile mogłem - jako poseł - wskazywało, że w większości wypadków przyczyny były inne niż związane z eksperymentami. Charakterystyczne jest to, że koncentruje się to w dwóch obszarach - na Dolnym Śląsku i w Zachodniopomorskiem – dodał minister.


W takim razie pytanie do was Mireczki ze #szczecin i #zachodniopomorskie i chyba trochę #heheszki ;)

Czy odczuliście skutki związane z teoretycznymi testami broni elektromagnetycznej? Co o tym sądzicie?

Najlepsze komentarze umieścimy w artykule na ten temat na naszej stronie.

Czas start! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
@gs24_pl: Rozumiem, ze post napisany by sie posmiac, ale lepsze byloby forum GW. Bron EMP istnieje i jest to faktem. Ponadto jest to jedna z bardziej strzezonych technologi. Wplyw silnego promieniowania na organizm czlowieka ciagle jest badany. Co do testowania, bez dowodow nie ma tematu.
  • Odpowiedz
- Sprawdzenie na tyle, na ile mogłem - jako poseł - wskazywało, że w większości wypadków przyczyny były inne niż związane z eksperymentami.


@gs24_pl: Tego rodzaju wpisy jak wasz są dziennikarską manipulacją i łajdactwem. Niemniej jednak gratuluję, rzekome szaleństwo ministra Macierewicza będzie teraz top tematem przez kilka dni. Bez pozdrowień.
  • Odpowiedz
Czy odczuliście skutki związane z teoretycznymi testami broni elektromagnetycznej? Co o tym sądzicie?


@gs24_pl: Ja myślę, że ktoś miał czelność testować taką broń w mojej obecności. Kiedyś mi spadł telefon i myślałem, że się wyłączył. Próbowałem go wielokrotnie włączyć ale to nic nie dało. Myślę, że to był atak elektromagnetyczny ma moją skromną osobę.
  • Odpowiedz