Wpis z mikrobloga

Pytanie do #4konserwy
Czy dla was to jest wszystko ok i normalne że szef MON występuje gdzieś u jakiegoś księdza w szkole i gada o jakichś piramidalnych bzdurach wyssanych z palca? Gdzie tu szacunek i godność niezwykle ważnego stanowiska?
Cała Polska śmieje się z tego barana. W sumie to już cały świat, bo te słowa poleciały daleko. W końcu wypowiedział je szef MON całkiem sporego kraju europejskiego.
Czy nie przeszkadza wam że ten chory psychicznie idiota ośmiesza nas wszystkich na arenie międzynarodowej?

  • 18
  • Odpowiedz
@blubi_su: ale to nie Macierewicz o tym zaczął, odpowiadał tylko babce, która się o to pytała. Dodatkowo w pełnej wypowiedzi wychodzi, że owszem, do MON były zgłoszenia, ale nikt nigdy nie uznał broni elektromagnetycznej za realny powód.
Nie zmienia to faktu, że ten kretyn gadając o tym, że w Smoleńsku doszło do aktu terroryzmu nie dość, że ośmiesza Polskę to jeszcze tworzy nieciekawą narrację w kontaktach z Rosją.
  • Odpowiedz
@Majk_: Myślę, że Ruscy przyzwyczaili się do bajek Macierewicza już od 6 lat musiały docierać do nich jego wypowiedzi i pewnie nie robią na nich już takiego wrażenia. Gorzej zachód i jego wypowiedź o Stanach, że nie powinno nas pouczać państwo, w którym dopiero od 300 lat jest demokracja to już jest trochę niepokojące odsuwać się od jedynego dotychczas naszego silnego partnera.
  • Odpowiedz
ale to nie Macierewicz o tym zaczął, odpowiadał tylko babce, która się o to pytała


@Majk_: to po #!$%@? wymieniał np. zachodnio-pomorskie jako obszar zagrożony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idiota ośmiesza nas wszystkich na arenie międzynarodowej?


@blubi_su: Ja tak może trochę poza tematem ale #!$%@? mam na arenę międzynarodową. Są kraje milion razy śmieszniejsze z jeszcze większymi idiotami na tej całej "arenie". Na ich tle nie mamy powodów do wstydu. Tusk, Kopacz, Komorowski... To byli klauni pierwszoligowi i aby im dorównać Macierewiczowi jeszcze sporo brakuje.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Macierewicz jak dla mnie to jakiś #!$%@? agent. spitolil lustracje, sknocil likwidację WSI i ośmieszyl sprawę Smoleńska. Dziwię się Kaczyńskiemu ale widać są mega dobrymi ziomami albo Kaczyński robi to świadomie.
  • Odpowiedz