Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki z racji tego że obcy ludzie podchodzą do mnie na ulicy z pytaniem:

@Pawel_niki co z bielskimwykoppiwem?

Informuję że szczegóły się nie zmieniły i #bielskiewykoppiwo odbędzie się:
Kiedy? - 19.03.16
O której? - 18:00
Gdzie? - Pigal Cafe
Proszę osoby które planują przyjechać o zaplusowanie tego wpisu do czwartku - bo chcę podać w miarę dokładną liczbę osób dla baru (żeby się nie skończyło jak na ostatnim #katowicewykopparty - kto był ten wie!)
Spam miastami

#bielskiewykoppiwo #katowicewykopparty #bielsko #bielskobiala #katowice #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice
  • 50
  • Odpowiedz
@arrent: No właśnie, to jest Bieg Bohaterów, ludzie będą przebrani w jakieś stroje, peleryny, maski itp. a Ty ciśniesz bekę, że aż 50 minut na ukończenie? Nie wiem o co Ci chodziło od początku :D nawet gdyby to był zwykły bieg to co Ci przeszkadza te 50 minut?
  • Odpowiedz
@arrent: No ale tak jak mówię, ja jestem aktualnie na etapie marszu i z takim podejściem startuję w tych biegach. To jest dla mnie po prostu motywujące stanąć na starcie i pokonać taki dystans z resztą ludzi i dodatkowo wspomóc jakiś cel charytatywny. A na bieganie przyjdzie czas bo w te niecałe 2 miesiące raczej nie nauczę się biegać na tyle żeby przebiec 10 kilometrów, ale cześć trasy na pewno
  • Odpowiedz