Wpis z mikrobloga

@shox: to jest jako rabat przy płatności, jak masz płatność za np 25zł, płacisz kodem za 20 i tym za 15zł, to z tego kodu za 15zł będzie pobrana całość a z tego kodu za 20zł będzie pobrane 10zł

płaciłem tym kodem w lutym to tak działało, nie wiem czy na grudzień są te same zasady
@Ritycho: aha, czyli jak kupię coś za 50 złotych, to pobierze mi z konta 35, te 15 złotych promocyjne zabierze, a mnie nadal zostanie 15 złotych na koncie? coś w tym stylu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) działa to we wszystkich sklepach?
@shox: działa to wszędzie tam gdzie podczas płatności masz coś takiego jak "podaj pin bonusowy" czy coś w tym stylu, a masz może możliwość wpłacenia tego pinu na mypsc?
@Ritycho: no i kupa, miałem jeszcze na koncie 50 złotych + te 15 z kodu, zapłaciłem za coś tą kwotą 50 złotych, pobrało z konta, a kasa z kodu bonusowego jak była tak dalej jest i nic za nią nie mogę kupić bo wyskakuje coś takiego:

This paysafecard PIN cannot be used to pay at this online shop. Here you can find details on which online shops you can use it