Wpis z mikrobloga

Ciekawostki o trolowaniu.

Jest sobie użytkownik @HomofobicalEuphoria. Ma fajnego króliczka w awatarze, udziela się na wykopie. Chyba prawicowiec, ale kto go tam wie.

W dyskusji http://www.wykop.pl/wpis/16909727/kolejny-popis-waszczykowskiego-iran-pis-4konserwy-/58764859/#comment-58764859 nasz kochany wykopek trysnął jadem na Bartoszewskiego, m.in. napisał:

"czy może jak był w rzadzie Oleksego i piał przeciwko wejściu do NATO (Polska nie jest zainteresowana reprezentowaniem jakies tam idei NATO)"

i "Przemowienie z 1995 bylo na rzadowej stronie msz w formie pdf. Mam je w komputerze to podesle potem bo link nie dziala. To nie newsweek czy wyborcza ale chyba wiarygodne"

To było parę dni temu, oczywiście wykopek nie pokazał tego przemówienia. Poszperałem, znalazłem expose Bartoszewskiego z 1995r, a w nim:

Priorytety nasze pozostają niezmienne od historycznego przełomu 1989 r. Chcemy:

możliwie szybko doprowadzić do integracji z Sojuszem Północnoatlantyckim i Unią Europejską;


http://stosunki-miedzynarodowe.pl/teksty-zrodlowe/przemowienia/1042-expos-ministra-spraw-zagranicznych-wladyslawa-bartoszewskiego-w-sejmie-24-maja-1995-r

Wnioski chyba nasuwają się same. @Moderacja zgłaszałem te oszczerstwa, ale to ciągle wisi.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #60groszyzawpis #polityka #trolling
  • 14
@PolakKatolik:
to teraz mała ciekawostka o trolowaniu.
I o braku cierpliwosci.
Poki co moge sie podzielic infomacja jaka mam pod reka. Wierze, ze bedzie to niedostateczne zrodlo.

Tekst pochodzi z ksiazki Waldemara Lysiaka. Masz zadanie znalesc jaka :)
Tyle na razie gdyz nie mam innej mozliwosci.

Wszystkim zmanipulowanym wybaczam, pana Polaka Katolika moge tylko prosic dalej o ciepliwosc.
Znalazles expose...

Czyli jak zglaszamy cie za organizowanie nagonki na moja osobe czy
źródło: comment_4yC63KzMFQRDQryLz1cVI56VzJAXbgyM.jpg
"Przemowienie z 1995 bylo na rzadowej stronie msz w formie pdf. Mam je w komputerze to podesle potem bo link nie dziala. To nie newsweek czy wyborcza ale chyba wiarygodne"


@HomofobicalEuphoria: a ty wklejasz jakieś gównoźródło z karykaturami na poziomie NIE. Dawaj to przemówienie, które masz na komputerze.
@PolakKatolik: przyjacielu mojej kozy. Spokojnie cierpliwosci. Poki co podalem ci to co mam pod reka. A nie bede marnowal teraz czasu na poszukiwanie. Jak chcesz nazwij Lysiaka poki co klamca. Ja w tym momencie moge tylko na tym sie opierac. Chyba, ze poczekasz.

Ale nie na tym ci zalezy co maly?
@PolakKatolik:
#oswiadczenie #4konserwy #neuropa

--------------
--------------

Tak wiec. Material, ktory posiadam to tak jak podal @PolakKatolik: expose i NIE MA TAM WYMIENIONEGO PRZEZE MNIE CYTATU

Z tego miejsca chce przeprosic za manipulacje, gdyz na tym etapie nie jestem wstanie potwierdzic prawdziwosci tych slow.

Co prawda cytat przytaczany jest przez:
Waldemar Lysiak - Mitologia Swiata bez klamek (2008)
Stanislaw Murzanski - Sojusz nieczystych sumien.(2010)

To nie jestem wstanie udowodnic prawdomownosci autorow.