Wpis z mikrobloga

Mirki, przyznam się, że mam lat 23, a zarost jak u gimnazjalisty, wąsa mogę jedynie zapuścić w 2 tygodnie(nigdy nie próbowałem xD), ale reszta to pojedyncze włoski, czy kępki zarostu xd.

Przyjdzie to kiedyś, czy już nigdy nie będę miał porządnego zarostu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dodatkowo ankieta.

Kiedy zacząłeś mieć porządny zarost, którego się nie trzeba wstydzić?

  • 17 lub poniżej 9.8% (346)
  • 18-20 12.5% (441)
  • 21-22 8.3% (292)
  • 23+ 16.3% (575)
  • Sprawdzam wyniki. 53.0% (1863)

Oddanych głosów: 3517

  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marekexp: Słuchaj.
Masz fajne loczki, których zazdrości niejedna kobieta a Ty się zarostem przejmujesz?
Daj spokój.
Zarost jest fajny, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Ja np. mam tzw. dupę na brodzie - taki dołeczek. Mogę to wypełnić kwasem hialuronowym lub Radiesse lecz im bardziej o tym myślę tym bardziej się tego obawiam - choć to niby jest prosty, nieszkodliwy zabieg
  • Odpowiedz
@Wulfee: a da radę ściemnić? Jestem powiedzmy że brunetem, wszystkie włosy ciemne a zarost jasny (,)
Teraz trochę zapuściłem ale mamy zimę - pewnie od wpływu słońca latem będę miał idealny blond zarost.
  • Odpowiedz
@Marekexp: 31 lvl i zarost mam taki sobie, na klacie jakieś pojedyńcze włoski brody nie zapuszcze, byłem u lekarza powiedział, że hormony w normie i tak już mam jako blondyn.. no ale w sumie zarośnięci blondyni też są

Nie przejmuje się tym bo moja żona nie lubi zarostu i najchętniej to by mnie całego ogoliła także w sumie wygodnie dla mnie :)
  • Odpowiedz
@Marekexp: Na pocieszenie powiem ci że w wieku 23 lat miałem takie sam nawet nie wiem jak to nazwać. Nawet nie koper :) Zacząłem chodzić na siłownie, w miarę patrzeć na to co jem chociaż sam nie wiem czy to coś dało, bo dość długo goliłem się maszynką na mokro więc nawet nie zauważyłem kiedyś broda zaczęła rosnąć, ale wg. koleżanki teraz wygląda tak że mozna się z tym pokazać
  • Odpowiedz
@Marekexp: mireczku, niektórzy mają zarost na całej mordzie jak Rumcajs w wieku lat 16, a inni (jak ja, jak mój ojciec, jak mój dziadek) NIGDY nie będą mieli zarostu na policzkach i w ogóle po bokach, a ten pod nosem i na brodzie też będą mieli mocno lichy. Kwestia genów i pewnie jakichś innych uwarunkowań. Nie ma co czekać na zarost, jak się ma po prostu inny model zarostu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja już wolę tak, niż mieć zarośnięte plecy / klatę / brzuch. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz sobie puściłem wąsa (ale już mnie wnerwia) i małą bródkę, to zapuszczanie jako takiego zarostu zajęło mi 3
iskra-piotr - @Marekexp: mireczku, niektórzy mają zarost na całej mordzie jak Rumcajs...

źródło: comment_7DFW9CKAmYFnWQFIi3Vjq3mc8bHnDGpj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz