Wpis z mikrobloga

@qweasdqweasd: jeśli tak smakują odgrzewane stare pizze w bube to mnie to jak najbardziej pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tymian: kolego, ale nie ściągaj gaci. nie, nie jadłem w jokerze, ani w wielu z pozostałych 117 pizzerii we wrocławiu. czy gdybym napisał, że jest najlepsza na świecie, pytałbyś, czy jadłem pizzę u starego jorge koło zielonego burdelu w bantustanie? to co napisałem to pewna figura retoryczna,
  • Odpowiedz
@twarogowy: ja tam regularnie zamawiam pizze dwa razy w miesiącu od 3 miesięcy i ani razu nie byłem niezadowolony. Ciepła, miękka, dobrze wypieczona, składników dużo.
  • Odpowiedz
@Dare: grube - według bube. jak dla mnie mogłoby być grubsze, bo pizzę lubię najbardziej chamsko tłustą jak w chicago - widocznie nie można mieć wszystkiego. ciasto jest puszyste i mięciutkie.

@Tymian: a bo byś zaraz pisał że jak nie jadłem to po co się odzywam, więc od razu wytłumaczyłem. zjesz pizzę z bube to się przekonasz!
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: Ja tu chyba jestem ostatni do rzucania tekstami w stylu "nie jadłeś to gówno wiesz co to dobra pizza"
xD

Trochę mnie #!$%@?łeś przewidując moją reakcję i za wczasu atakując...

Idziemy jutro na piwo? :P
  • Odpowiedz