Wpis z mikrobloga

Jak tu czytać tag #wiedzmin3 jak dopiero zaczynam, idę na gryfa, a tutaj same spoilery walicie.

W każdym razie jestem mocno zaskoczony jak dobrze ta gra jest zoptymalizowana. Wcale nie trzeba składać jakiegoś potężnego zestawu. Zaskakuje również jak niewielka jest różnica między wysokimi, a ultra. W zasadzie ja jej nie widzę. Nie wiem, może gdybym miał lepszą kartę to by się coś zmieniło... choć wątpię.
Efekt blur w ruchu mnie "dezorientuje", więc wyłączyłem, hair works mam na minimum dla geralta (bo nie mam żadnego gtxa tylko radka), zresztą efekt ten (na innych postaciach) dla mnie nie jest wart ogrzewania mieszkania :)
Z wyjątkiem wyłączonych powyższych, tak samo płynnie jest na wysokich jak i na ultra. Zdaje mi się że dużo więcej daje tutaj pojemność ramu, niż jeszcze mocniejsza karta. Miło mi więc że zestaw który złożyłem, również z myślą o Wieśku, daje mi maksymalne detale.

Kiedyś miałem ps4, ale po przejściu gta5 stała nieruszana, ze względu na brak czasu i na to że gram jedynie w coś, co mnie bardzo wciągnie. Czułem, że to stracone pieniądze, sprzedałem. Nowy pc i tak był powoli potrzebny, gdyż core2duo i 4 gb ddr2 powoli sygnalizowały "jesteśmy stare i wolne". Tym sposobem do ceny ps4 dodając jedynie około 500 zł jestem bardzo zadowolony, a nie rozgoryczony, że kupiłem sprzęt który się kurzy. Oczywiście, jak kupiłem ps4 byłem bardzo pozytywnie nastawiony, jednak minęła fascynacja i zaczęła się frustracja z marnowania pieniędzy.

#pcmasterrace ale #bojowkaamd #gownoburzaletsbegin
goromadska - Jak tu czytać tag #wiedzmin3 jak dopiero zaczynam, idę na gryfa, a tutaj...

źródło: comment_sZmxc4WMYNEm2352GUbSegrFTUphhWLQ.jpg

Pobierz
  • 45
@Paszko_Rymbaba:

A na high 30-35fps 1080 idzie grać na pececie za 2k.


To ja doświadczam tego że za 2,5k można już na ultra w 60 (tak mi się zdaje, bo nie badałem). Płynnie w kazdym razie jest. Na pewno nie poniżej 30, bo to już widać. Czym to w sumie zbadać najlepiej?
@Paszko_Rymbaba: Ok, na wysokich, z hairworks dla geralta jest ok 35, a na uber ok 25. I tak dobrze :)
Ramu wziął... 1400 mb tylko? Coś ten msi afterburner chyba kłamie. Dziwi mnie że skorzystał w zasadzie tylko z 2 rdzeni, no ale to chyba się przeliczyłem w wyobrażeniu, że dzisiejsze gry już korzystają z większej ich liczby.