Wpis z mikrobloga

#hearthstone
Warto kupić 1-sze skrzydło Naxa tylko aby mieć możliwość kupić później resztę skrzydeł za gold?
Tak jak myślę, to proszek zawsze jest przydatny, więc craftować pojedyncze karty z naxa będzie nieopłacalne, a jak będzie za dużo golda to się zrobi kolejne skrzydła i trochę zabawy z fabuły.
Jak myślicie? Narazie mam 3.2k gold i żadnego skrzydła, chciałem 1-szy nax, żeby mi go nie zablokowali i miał możliwość zdobywania kart z niego za gold. ( Tak na wszelki wypadek, jak się okaże, że Wild jest grywalny )
  • 18
@wuju84: Nie jestem pewny, bo średnio śledzę komunikaty Blizzardu, natomiast skoro po odblokowaniu 1-wszego skrzydła będzie można kupować i wykonywać kolejne, to tym bardziej będziesz mógł skończyć wykupioną przygodę.
nax to statystycznie wiecej pylu niz 35 pakietow


@Haraj: Nie. W jednym pakiecie jest średnio 100 pyłu (zależnie od źródła widziałem 98-108 pyłu na paczkę). 35 takich paczek to około 3500 pyłu. Naxx jest wart mniej niż 3200 pyłu.

Jak myślicie? Narazie mam 3.2k gold i żadnego skrzydła, chciałem 1-szy nax, żeby mi go nie zablokowali i miał możliwość zdobywania kart z niego za gold.


@Lewo: Widać, że nie jesteś
@NostalgicznyPasterz: @ripp1337: @paqo: @Haraj:
kolejne pytanie zostawić sobie 2.5k złota czy kupić 2-sze skrzydła loe. ogólnie mało przygód kupowałem bo areny, ale wydaje mi się, że miedzianobrody się przyda, keeper of uldman raczej też a przez 2 miesiące jeszcze skorzystam.
tylko zostanie 1.1k na pakiety z dodatku / areny. ( zakładam, że jak dadzą przygodę i będę dalej grać to kupię za siano - to chyba jedyne co
@NostalgicznyPasterz: zbierałem na nową przygodę ( teraz raczej jestem w kierunku kupienia za złotówki ),
ale chyba jestem niecierpliwy ( i wydaje mi się, że i tak nie uniknę kupienia tych skrzydeł prędzej czy później ).

ps. mam ogólnie mało kart, zastanawiam się też nad 1-szym brm żeby legendę wciągnąć, ale to chyba później bo nie gram deckami pod tą legendę
@Haraj: właśnie z tymi arenami jest taki problem, że nie mam czasu analizować gry po skończonej arenie ( szkoła ), jak i grać dłużej więc nie wiem czy to ma sens. średnio 4-5winów.
chciałem zostawić trochę golda na areny żeby zaznajomić się z kartami po wyjściu dodatku.
@Lewo: Tak jak napisałem - zaczynając zbierać teraz będzie Cię stać na jakieś 30 pakietów z nowego dodatku. Raczej nie ma sensu zbierać złota w nieskończoność, szczególnie że przygody jak LOE i BRM będą jeszcze przez ponad rok w Standardzie.