Wpis z mikrobloga

1. Pojedź z gówniakiem (1,5 roku) na basen.
2. Zorientuj się, że nie masz portfela.
3. Załamany siadasz z dzieckiem, które podekscytowane czeka na pluskanie.
4. Pani sprzątaczka pyta czemu nie idziemy na basen, tylko tak siedzimy.
5. Proponuje, że pożyczy pieniądze.
6. Po długim ochłonięciu z szoku, że obca osoba, której można już nigdy nie spotkać, chce pożyczyć pieniądze, pożycz z ucałowaniem ręki 20 zł.
7. Wiara w ludzi przywrócona! :)
  • 49
  • Odpowiedz
@damian_n:

Jak będziesz miał dzieci to zrozumiesz, jak mało czasu jest pomiędzy drzemkami i porami jedzenia dziecka na aktywne spędzanie czasu.

A co, jeśli on nie planuje dzieci?

Polecam nabrać trochę pokory, bo na razie to Ty zdecydowałeś się na posiadanie dzieciaka, a równocześnie zapominasz portfela jak roztrzepany student I roku. Następnym razem wrzucisz wsteczny zamiast jedynki albo zostawisz włączone żelazko i nawet miła pani sprzątaczka nie uratuje dnia. Ogarnij
  • Odpowiedz
@LOLWTF:
Nie jestem doskonały, ale sprawdzenie portfela przy wyjściu z domu to elementarz dorosłego mężczyzny. Nie sądzisz?

Z tego powodu pozwoliłem sobie na troszkę erystyki. Być może krzywdzę OPa - może jest fantastycznie ogarnięty, a to był akurat ten jeden, jedyny, tyci tyci raz, kiedy zapomniał portfela. Pozostaje się cieszyć, że OPa nie zatrzymała policja albo kanar, bo poza bombonierą dla pani sprzątaczki byłby w plecy kilkaset cebulionów i zabrakłoby na
  • Odpowiedz
@Dutch: połóż na desce włączone i sprawdź. Ja mam tak że jak nie ruszam 30 sekund to dioda miga i żelazko się wyłącza. Dopiero jak poruszysz żelazkiem, obwód się załącza.
A to nie jest jakiś model IRON 3000.
  • Odpowiedz
@lerner:

A to nie jest jakiś model IRON 3000.

Musisz mieć na uwadze, że moje ma hmm... z 8 lat? Prezent od jednej niedoszłej teściowej ;)
  • Odpowiedz