Wpis z mikrobloga

@malamute : Cóż zasilacz rzeczywiście może być kłopotliwy raczej Thermaltake nie jest polecaną firmą do budowania solidnego sprzętu ,ale myślę ,że powinien dać radę ja osobiście mam BeQuiet 630W Modularny cóż bardzo dobrze się sprawuje. Co do procka: lepsza dobra i5 niż #!$%@? i7 takie jest moje zdanie patrząc na przedział cenowy to bardzo dobry procek w dobrej cenie odblokowany mnożnik można śmiało podkręcać do 4-4,2ghz także moc wystarczająca jak na ten
Ze tez nie wpadłem na pomysł, żeby wrzucić na mirko zdjęcie pudełek z budowy #pcmasterrace...

gratuluję zakupu ale SSD trochę mały sam mam ~240gb i po instalacji systemu, niezbędnych aplikacji i paru dosyć starych gier zostało mi jakieś 60 gb wolnego miejsca.


@iron_fox2: dlatego ssd póki co kupuje się głównie pod system, sam mam 500gb ssd, a na dane kilka TB na hdd'kach.
@malamute: Według wykopków to powinieneś od razu sobie sprawić dwa xeony na serwerowej płycie głównej, over 9000 GB ramu, karta graficzna długa na pół metra ze skomplikowanym systemem chłodzenia i luster no i małym reaktorem atomowym do zasilania, bo zasilacze <700W są dla ciot.
@parys88: e tam, zwyczajnie nie "kolekcjonujesz" dużej części biblioteki gier/innego softu na dysku, a zainstalowane masz jedynie to, co niezbędne na codzień i co wymaga szybkiego dostępu. Inwestycja w SSD, by trzymać tam jedynie system to trochę niewykorzystanie możliwości, jednak większość czasu zwykle siedzisz w danej aplikacji czy grze, nie "na pulpicie". A 240-250 GB SSD to już imo spory komfort i nie trzeba się zbyt mocno przejmować miejscem, jeśli tylko
@system_shock: nie no, rzecz jasna, że troche softu równiez mam dlatego kupiłem 500gb a nie 256 czy 128, gry mam na hdd - przy takich romiarach jakie teraz zajmują (po kilkadziesiąt GB) i tam bym ich wiele na ssd'ku nie zmieścił a wole tam instalować wartościowsze aplikacje. Co do szybkości dostępu danych do tych gier - przy 32 gb ramu już nie ma większego znaczenia czy je zainstaluje na sdd czy