Wpis z mikrobloga

5 446 - 1 = 5 445

Tytuł: Brisingr
Autor: Christopher Paolini
Gatunek: Fantasy
★★★★★★★

Przedostatnia część quadrologii ciągnie poziom swoich poprzedników. Kilka misji do wypełnienia dla Eragona jak i dla Rorana choć zadania dla starszego brata są trochę naciągane. Nadrabiają to krwawe opisy co w sumie wychodzi na plus :) Eragon natomiast dowiaduje się kilku ważnych tajemnic no i w sumie wszystko co ma się rozwiązać mam nadzieję znaleźć w tomie 4:)
Bardzo ubolewam że wydawnictwo MAG zrobiło skok na kasę i wydało ostatni tom na dwie części. Udało mi się znaleźć fanowskie tłumaczenie części 2 czwartego tomu. No cóż... na usprawiedliwienie dodam że podobną technikę robi Zysk i S-ka przy "Grze o Tron" - w końcu kasa musi się zgadzać :P To tyle żali. Na razie zarzucam świat Alageasii bo nie stać mnie na ebook'a. Poczekam jak stanieje.

#eragon #christopherpaolini #brisingr #czytajzwykopem #ebook

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
ialath - 5 446 - 1 = 5 445

Tytuł: Brisingr
Autor: Christopher Paolini
Gatunek: Fan...

źródło: comment_evJjeceTWYMjkoidHRaynfLVHlPtPf6k.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@emkape: Ale jak mam nie kończyć skoro 3 tom zakończył się tak jak się zakończył :) Zaryzykuję ale na razie na pewno na trochę odstawię ewentualnie zamieni się w zapomnienie jeżeli czwarta część będzie taka droga :P
  • Odpowiedz
  • 0
@ialath: Kiedyś też czytałem Eragona i dotarłem może do czwartego tomu albo dalaej ale nie jestem pewien, potem biblioteka miała dokupić dalsze części ale już się nie doczekałem. Teraz w sumie chciałbym się dowiedzieć się jak potoczyły dalej przygody Eragona.
  • Odpowiedz