Wpis z mikrobloga

  • 315
Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy głosowali na PIS w wyborach. Akurat był taki klimat w Polsce, że wydawało się to dobrym rozwiązaniem -> szczyt kryzysu imigracyjnego, protesty na ulicach, dużo afer PO, ogólna chęć zmiany. Nie jestem jednak w stanie zrozumieć ludzi, którzy popierają ich nadal po tym wszystkim co odwalili. Nie wiem naprawdę jaki mógłby być logiczny powód popierania ich teraz.

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 105
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@Pan-K: Może dla Ciebie to nie ma znaczenia, ale ja zaczynam się źle czuć w tym kraju. Już dawno nie było tak złej atmosfery i takiego podziału społeczeństwa. Niedługo ludzie zaczną się rzucać sobie do gardeł. Już widziałam sytuację, gdzie syn napisał do ojca "jeśli będziesz nadal wykazywał tak antypolskie postawy to się do ciebie więcej nie odezwę". A to po prostu zwykli ludzie, żadni politycy. I ta antypolska postawa
  • Odpowiedz
@Howea: Widzisz i o to właśnie chodzi. Mnie najbardziej boli jak naród jest podzielony, jak ludzie pałają nienawiścią do władzy. Nie chcę oceniać wyborców platformy, nowoczesnej i całej opozycji ale ile słucham ludzi w autobusach, tramwajach, na tych "manifestacjach" to tam jest sama nienawiść. OK mogę nie popierać tej czy innej partii ale jeśli rozmawiamy to rozmawiajmy spokojnie i atakujmy się argumentami, a nie oszczerstwami to mi bardzo przeszkadza, a
  • Odpowiedz
@Ostrowod: na cholerę mnie wołasz ?

1. Do ciebie nie napisałem
2. Po drugie nie ja jestem twórcą tego wpisu
3. Nie napisałeś czegoś co mógłbym uznać za ciekawe...
  • Odpowiedz
@Howea: Głosowałaś na PiS, prawda? Ale umiesz się wycofać. Masz umiejętność kierowania się obserwacjami i logiką, nie emocjami. Mało kto tak potrafi.

@loduwa: Opozycja sieje nienawiść? Pokaż mi jedną (jedną!) wypowiedź posła opozycji lub lidera KOD, w których wyzywa zwolenników PiS od: komunistów i złodziei (Brudziński - marszałek Sejmu), zdrajców (Kaczyński, prezes partii), bydła (posłanka Pawłowicz), ubeków (poseł Żalek). Mam dalej cytować? To nie są przypadkowi ludzie z
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Andreth: Niestety głosowałam, ale było to przede wszystkim spowodowane strachem przed imigrantami. Wtedy był ten czas kiedy napływały ich tysiące każdego dnia i nikt nie wiedział co się wydarzy, czy będą zamachy itp. Teraz widząc co PIS wyprawia żałuję, że na nich głosowałam.
  • Odpowiedz
@Andreth: PiS wygrał wybory i realizuje swój program wyborczy. jeżeli autorka wpisu głosowała ma PiS, a teraz żałuje, to dowodzi jej nieodpowiedzialności i niezrozumienia czym jest program partii - no ale nie szanowania obietnic wyborczych nauczyła nas klika platformiana przez 8 lat nie zrealizowali nic..
  • Odpowiedz
@Andreth: Wiesz jedziesz po ludziach którzy na to zasługują, to samo w opozycji jest i nie mów że nie. Natomiast ja staram się patrzeć na społeczeństwo które głosuje i ma poglądy takie, a nie inne i w jaki sposób wypowiada się w dyskusjach na temat drugiej strony.
Ludzie sami głosowali więc mają to czego chcieli, nie mów mi że przez ostatnie 8 lat było wspaniale bo byli tacy sami ludzie
  • Odpowiedz
Napisał król lewackich trolli. Idź zawołaj swoją trzódkę, niech cię zaplusują.


@Ostrowod: prawda jest taka, że Ty spamujesz internet dla Kaczyńskiego a większość neuropków ma więcej RiGCzu niż wy, hejtujący wszystkich którzy nie są tacy jak wy, w życiu nie widzieliście. Mam poglądy prawicowe ale na Wykopie prawica prezentowana przez takich ludzi jak np. Ty prezentuje tak niski poziom, że nie da się nie być po waszej stronie.
  • Odpowiedz
Popieram PIS, bo walczą z upolitycznionym TK, a zwłaszcza z jego prezesem, który ostatnio złamał prawo i Konstytucję unieważniając trójpodział władzy i stawiając się ponad parlamentem i prezydentem


@Ostrowod: Udowodnij, że prezes TK złamał prawo i konstytucję, a najlepiej złóż zawiadomienie do prokuratury, albo odszczekaj.
  • Odpowiedz
@lerner: a co zrobili? ja nigdy na nich nie głosowałem, ale też nie zauważyłem żadnych zmian w prawie, które byłyby wynikiem ich inwencji twórczej - może poza podwyżką VAT, zrobieniem miejsca w przedszkolach przez wysłanie 6 latków do szkół... trochę tego jest
  • Odpowiedz
@loduwa: Masz problemy z odróżnieniem polityków i ich zwolenników. Politycy PiS wyzywają zwolenników opozycji, zwolennicy opozycji wyzywają polityków PiS. To jest twoim zdaniem to samo?

Jeszcze raz - jakiś polityk .N, PO, PSL, Razem, Zielonych, wyzywał zwolennikówPiS?

Natomiast jestem przekonany że zarówno z jednej strony jak i z drugiej można spotkać osoby wartościowe z którymi można spokojnie podyskutować i się rozejść do domu w spokojnych i dobrych nastrojach, często nie zgadzając się w wielu
  • Odpowiedz
@Andreth: Najprostszy przykład masz niesiołowski. Musiałbym szukać a mi się nie chce. Jedni z drugimi wódkę pili, pokłócili się o stołki czytaj $$$ i 3, 2, 1 START jedziemy po sobie. Tak to widzę.
  • Odpowiedz
@Andreth: generalnie jest tak, że zwolennicy PiS-u to mohery, konserwy, wieśniacy i słabo wykształceni, nie? nie taki obraz zwolennika PiS-u stworzyły media? a co do obrażania zwolenników przez polityków i na odwrót. różnica jest gigantyczna. obraza grupy anonimowych osób, a obrażanie konkretnych ludzi, którzy są stali w poglądach i starają się ZGODNIE ZE SWOIMI PRZEKONANIAMI działać.. no jest różnica. przypomnij sobie Mirabelko te obrzydliwe żarty z katastrofy, wchodzenie z buciorami
  • Odpowiedz