Wpis z mikrobloga

  • 315
Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy głosowali na PIS w wyborach. Akurat był taki klimat w Polsce, że wydawało się to dobrym rozwiązaniem -> szczyt kryzysu imigracyjnego, protesty na ulicach, dużo afer PO, ogólna chęć zmiany. Nie jestem jednak w stanie zrozumieć ludzi, którzy popierają ich nadal po tym wszystkim co odwalili. Nie wiem naprawdę jaki mógłby być logiczny powód popierania ich teraz.

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 105
  • Odpowiedz
@Howea: usatawa o gruntach rolnych miala wejście juz z początkiem roku i nie była podpisana za rządu PiS, co nie znaczy ze PiS nie zaje... i nic z tym nirle zrobił po objęciu władzy
  • Odpowiedz
Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy głosowali na PIS w wyborach.


@Howea: Absolutnie nie. Zero przymykania okna na coś takiego. Może w końcu ludzie się nauczą na własnych błędach choć wątpię bardzo bo wygrała mentalność rodem z komuny - doyebać innemu i wypiąć kieszeń po datki. Szkoda że kosztem całego społeczeństwa i kraju.

Akurat był taki klimat w Polsce, że wydawało się to dobrym rozwiązaniem -> szczyt kryzysu imigracyjnego, protesty na ulicach, dużo afer PO, ogólna chęć
Saeglopur - > Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy głosowali na PIS w wyborach. 
...

źródło: comment_3zzpjpLIjU7Wl4EurxJWg0k84bI3yOWU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: niestety spytałaś się o zdanie osoby, która sama nie wie na kogo ma głosować i jest wewnętrznie rozdarta. @Howea przedstawiła pogląd na każdą z tych spraw zgodny z wykładnią Gazety Wyborczej, Onetu, Axel Springera czy co tam jeszcze w tym salonie się zawiera.

1) patrzenie na opinię o sobie np. w niemieckich gazetach czy francuskich mija się z celem, są one podporządkowane ideologicznie tamtejszym rządom, które w PE zasiadają razem z Platformą

2) prokuratura jak każde ciało nie może być apolityczna. każde dziecko wie, że nie ma rzeczy apolitycznych, a teraz jest pewna przejrzystość - chodziło tu głównie o sprawną zmianę
  • Odpowiedz