Wpis z mikrobloga

Mam zamiar zmienić telefon (L535) i zastanawiam się nad Lumią 930. Niestety widzę że cenowo się trzymają więc takie pytanie: Czy nie jest to strzał w stopę? L950 ma fatalne opinie więc tą opcję odrzuciłem. Obecnie miałem 2 telefony z WP i jestem zadowolony z tego systemu tylko czy czasem nie umiera on powoli? Jak nie Lumia to jakiś starszy telefon z jabłkiem? Bo android to chyba nie dla mnie, mam służbowy i nie jestem zadowolony. Nie taguję pozostałych żeby gimbaza się nie zleciała...
#windowsphone #lumia930
  • 9
@kepa0: uzytkuje 930 dwa miesiace
WADY
-zdarza się ze aparat przekłamie kolory, daje za dużo niebieskiego albo zielonego, może kwestia używanej aplikacji do robienia zdjęć. Na oryginalnej windosowskiej nie zauważyłem przekłamań, ale za to nie robi zd w max rozdziałce.
Lumia camera robi ładniejsze zdjęcia, ale niestety wspomniane przekłamania zdarzają się.
-dość ciężka

ZALETY
-bateria trzyma do trzech dni. Jak dużo dzwonie, siedzę na necie 1,5-2 dni.
-aparat mimo kilu niedociągnięć
@piachu: dzięki za opinię :)
@cacyyy: Dziękuję bardzo za konkrety, chyba jednak się zdecyduje na 930 :) Mi wlasnie ma służyć głównie do rozmów, zdjęć i nieco internetu i sporadycznie gierki na sen. A że w swojej l535 mam walniety nieco dotyk to pisanie czegoś dłuższego doprowadza mnie do szewskiej pasji :)
@kepa0: Myślę, że z WP10 ten telefon będzie ciekawą alternatywą - nic nie tnie, wszystko się ładuje.

WP8.1 był dla mnie przez pierwsze dwa miesiące cholernie nieintuicyjny w ustawieniach i po prostu brzydki. Przez pierwszy tydzień polecam dwa budziki - zanim się nauczysz odróżniać przyciski drzemki od wyłączania. Aparat w tej cenie bajka (chociaż czasem brakuje szybkości w robieniu zdjęć). Telefon już z kilkanaście razy lądował na betonie - na wyjazd