Wpis z mikrobloga

Purple Phoenix ukończony, choć trochę pokrętnie... W ramach #eu4achievementchallenge zacząłem grę Wołochami, ale w trakcie odkryłem, że nie będzie mnie dużo kosztowało "przekulturowienie" części Bałkan na Greków (którzy i tak liczebnie dominują), by zmienić kulturę państwową i docelowo stać się Bizancjum. Doczytałem sobie na wiki, że dodatek dla Bizancjum jest dość OP i zapewnia przednią rozrywkę do końca gry -> szybki zakup i efekt kilkunastu (dziesięciu?) godzin zabawy w screenie.

A ile nowych acziwków wpadło... Z tych ciekawszych:
Dracula's Revenge - czyli przyczyna rozpoczęcia scenariusza i zasadniczo może 1/3 czasu gry.
Ruina Imperii - wszystko dzięki fartownej Unii z Rosją. Rosja była moim rywalem, nie mieliśmy wspólnej dynastii, a kilka lat wcześniej ich upokorzyłem. Znienacka, nie rozumiem na jakiej podstawie, dostałem powiadomienie, że Brandenburgia wchodzi w unię z Rosją i czy mam coś przeciwko. Miałem - "Royal Authority" wskoczyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z Rosją jako minionką mogłem spokojnie zająć całe HRE i siekać wszystkich wszędzie do końca gry. Dzięki temu między innymi doszedł "Bleed them dry".
My armies are invincible & This navy can take it all - W sumie banał, wskakuje chyba każdemu pod koniec gry. Nie wiem czemu paradox zrobił z tego średnio trudne.
All Your Trade Are Belong to Us - niezbyt skomplikowane, jak Morze Śródziemne jest morzem wewnętrznym. Wystarczy na chwilę wysłać kilka okrętów do kanału La Manche.

t.....o - Purple Phoenix ukończony, choć trochę pokrętnie... W ramach #eu4achievement...

źródło: comment_2nLHYHPt65KXqC1N6ubmLqO9caPtjurk.jpg

Pobierz
  • 5