Wpis z mikrobloga

ja tylko przypomne ze ta gra jaraja sie same pedzle i pedaly, gra jest #!$%@?
nienawidze gierek robionych na modle tych od telltale, kiedys przygodowki byly fajniejsze
also to the moon to i tak lepszy wyciskacz niz to gowno
life is strange = gowno
#gry #rakcontent #polskiyoutube
goltus - ja tylko przypomne ze ta gra jaraja sie same pedzle i pedaly, gra jest #!$%@...
  • 17
  • Odpowiedz
to jest dobry przyklad dobrej przygodowki, nie to gowno zraczale, rzygam ta gra, nie rozumiem w ogole czemu ludzie ja otaczaja takim kultem, jest slaba i gowniarska, pretensjonalna, nudna i #!$%@?, ta gra nie powinna dostawac wysokich ocen ale ta branza juz mnie przyzwyczaila do tego ze docenia sie gnioty
goltus - to jest dobry przyklad dobrej przygodowki, nie to gowno zraczale, rzygam ta ...

źródło: comment_aVRE9fIXOhfSR7E2OCPtSAUxYKF5Ud7C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@goltus: ale gówno mnie obchodzi ta przygodówka. Life is Strange mi się podobało, miła odskocznia od wszelakich strzelanin w które ciągle gram, ciekawa historia, trochę sceptycznie podchodziłem do nastoletniej bohaterki i tej całej nadprzyrodzonej zdolności manipulowania czasem, ale z czasem mi przeszło i produkcja mi się spodobała, jedynie wkurzał mnie podział na odcinki, bo na każdy czekałem z niecierpliwieniem. Nie musisz grać w ten tytuł, nikt cię nie zmusza. Masz opinię
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica:

miła odskocznia od wszelakich strzelanin w które ciągle gram

widzisz, sam potwierdzasz ze slabo sie orientujesz
moze i ta gra moze sie komus spodobac, ale jak recenzenci wystawiaja jej najwyzsze noty to po prostu jakas porazka

historia nie jest ciekawa, jest wtorna, przemielona juz wszedzie 100 razy, tylko ze w lepszym stylu i nie tak pretensjonalnie, serio akcja donniego darko tez rozgrywa sie wsrod licealnej mlodziezy ale tam nie musialem
  • Odpowiedz
@goltus: Fakt, że jacyś jótuperzy odgrywają cyrki przy tej grze i fakt, że jest popularna, nie znaczy, że sama w sobie jest zła.

Zastanów się nad swoim postępowaniem.

A przygodówki 'takie jak kiedyś' ciągle wychodzą regularnie, więc nie gadaj głupot, nie nabijaj wyświetlen jakimś dzieciakom jutuba, tylko po prostu kupuj takie gry. No i nie pisz takich rzeczy i w takiej formie jak powyżej, bo taki wpis nikogo nie zachęci do
  • Odpowiedz
@Sad_Statue:

A przygodówki 'takie jak kiedyś' ciągle wychodzą regularnie

no wlasnie nie, ciezko o fajna przygodowke z jakimis zagadkami ktora nie jest indie #!$%@?
broken age np. bardzo mnie zawiodl, a gra zapowiadala sie fenomenalnie...
  • Odpowiedz
widzisz, sam potwierdzasz ze slabo sie orientujesz


@goltus: co nie oznacza, że ciągle naparzam w csgo czy bf'a, nigdzie nie przyznałem, że słabo się orientuje (cokolwiek to znaczy według ciebie).
Nie musisz się zgadzać z opinią recenzentów tej gry, bo to ICH opinia, a nie twoja. Gdzieś na pewno gra dostała słabsze oceny, ale jak widać wielu osobom się podobało, graczom również tytuł podszedł do gustu co widać wśród opinii na
  • Odpowiedz
@goltus: No właśnie wydaje mi się, że nie ogarniasz tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo zwyczajnie masz inną definicję "fajnej" przygodówki niż ja. Z takich co najmniej dobrych, w miarę klasycznych przygodówek ostatnich lat to chociażby jest seria Deponia i właściwie wszystko inne wydawane przez Daedalic Entertainment (a oni bardzo regularnie wypuszczają gry), The Book of Unwritten Tales 1 i 2, The Raven: Legacy of a Master
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: ok, moze troche przesadzilem mowiac ze klasyczne przygodowki nie wychodza, bo w przeciwienstwie do sytuacji sprzed kilku lat ten gatunek wrocil troche do zywych ale dla mnie niedoscignionym wzorem sa przygodowki z wczesniejszych lat, nie chce mi sie teraz punktowac kazdej przygodowki ktorej wymieniles chociaz jak sam zauwazyles, bylo by to troche bezsensu ale dla mnie ich starsi bracia stoja polke wyzej i to nie tylko ze wzgledu na sentyment
  • Odpowiedz