Wpis z mikrobloga

@LuckyI: Z wyglądu LG mi się bardziej podoba, do tego ma całkiem niezłe wsparcie oprogramowania
@Pacjent: Wiem że nowy to on nie jest ale chciałbym coś używanego i żeby nie wydać na to więcej jak 400zł, nic nowszego w tych pieniądzach pewnie nie znajdę
@Trzesidzida: właśnie próbuję się zorientować czy w cenie do 400cbl dostanę coś lepszego czy nie bardzo, jest jeszcze Galaxy S3 ale jest starszy i LG bardziej przypadł mi do gusty, z popularnych i znanych marek nic innego nie przychodzi mi do głowy
@Copperhead: może po instalacji jakiegoś nieoficjalnego moda coś by się poprawiło, poza tym tak jak napisałem, w tych pieniądzach nie liczę na demona szybkości, wystarczy coś przeciętnego, ale
@Copperhead: Też właśnie wydaje mi się, że 4 stówy za niego to trochę za dużo, ale patrząc po ofertach na allegro to w bardzo dobrym stanie (a taki bym chciał) poniżej 350zł bardzo ciężko znaleźć, nie wiem czemu tak drogo
@nonabl3: bo każdy myśli, że to zmniejszony flagowiec G2, a tak na prawdę to zupełnie inny telefon, który ma kiepskie podzespoły. Mi w moim padła płyta po jakimś czasie.() ale tak wizualnie to spoko tel :)
@Copperhead: też myślałem, że to są podobne telefony a gdy się bliżej przyjrzałem parametrom to zacząłem się zastanawiać dlaczego w ogóle nie dali mu innej nazwy, tylko związaną z nic nie mającym podobnego G2.
Przychodzi Ci do głowy coś rozsądniejszego w tej kwocie? Za 3 stówy raczej na pewno go nie dorwę, chyba że szrot :)
@Copperhead: Niestety jestem za Androidem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Galaxy S3 nie jest mi obce, to nie to jednak :)
Podejrzewam, że zgodnie z moimi przeczuciami do 400zł nic innego w miarę dobrego nie znajdę
@Copperhead: Niech moc będzie z Tobą :D Jeśli na jakiś cebuladeal z G2 mini trafisz to też możesz podrzucać :)
Moto G ma jedną "wadę" dla mnie, może śmieszne ale.... brakuje latarki
Zawołam jeszcze #krakow jakby ktoś miał G2 mini to przygarnę
@nonabl3: szkoda by mi było 4 stówy na g2mini teraz serio. Jak wszedł na rynek to kupiłem go za 470zł nowy od kogoś kto wziął w salonie plusa. Już nie pamiętam dokładnie, ale to było sporo czasu temu
@nonabl3: Ja mam lg g2 mini ale bez aktualizacji do najnowszego systemu. Nie chciałem stracić kilku fajnych wbudowanych opcji. Mały i mieści się w kieszeni, można normalnie z nim siąść. Szyba nie porysowana po 2 latach, a używam bez żadnego futerału i naklejek ochronnych. Upadki na asfalt też przeżył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)