Wpis z mikrobloga

#rozowepaski,

po kolejnym rozczarowywującym dniu mężczyzny niniejszym publikuję listę prezentów jakie zawsze możecie kupić/sprawić swoim #niebieskiepaski i zawsze będą to strzały w 10:

1. dobry alkohol
2. nowa gra
3. markowe perfumy
4. masaż całego ciała;
5. pióro
6. impreza niespodzianka w modnym klubie
7. bielizna - tylko dobra jakościowo (marki typu CK, DKNY odpadają)
8. skok na bungee/ze spadochronem;
9. gokarty;
10. mini odkurzacz
11. zaskocz go w łóżku - np. na zasadzie kontrastu - jeżeli jesteś uległa przeistocz się w dziką, namiętną kotkę (wcześniej zadbaj o odpowiedni outfit i gadżety)
12. wykwintny obiad - tak, bardzo lubię kotlety mielone ale wierzę że stać cię na więcej
13. katana
14. wyjazd pod namiot
15. wycieczka rowerowa;
16. gotówka
17. piersiówka.
  • 66
  • Odpowiedz
@skinrunner:

zawsze będą to strzały w 10:

1. dobry alkohol


Nie. Szkoda kasy.

2. nowa gra


Nie. Normalnie nie gram w gry. Strata czasu. Choć wczoraj zainstalowałem sobie Worms World Party (Remastered) i gram, ale to nie jest "nowa gra" i nie trzeba wydawać na nią ani złotówki.
  • Odpowiedz
7. bielizna - tylko dobra jakościowo (marki typu CK, DKNY odpadają)


@skinrunner: rozumiem, że cottonworld ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to co polecałbyś bo mi dziewczyna truje, że mi dupa prześwituje XD
  • Odpowiedz
po kolejnym rozczarowywującym dniu mężczyzny niniejszym publikuję listę prezentów jakie zawsze możecie kupić/sprawić swoim #niebieskiepaski i zawsze będą to strzały w 10:


@skinrunner: Fajnie spotykać się z kimś, kto ma w dupie twoje zainteresowania. Będąc z kimś raczej się go zna, więc można kupić coś związanego z hobby/pasją, a nie kupić coś z listy "każdy facet tego chce"
  • Odpowiedz
@skinrunner: Nonsens. Alkoholu czy gry nie chciałbym dostać.
Piję sobie na co dzień i nie gram.
Impreza to też żaden szał, chyba że ktoś raz do roku wychodzi z piwnicy i bawi się na sylwestra.

Powiem szczerze, z twojego top 10 cieszyłbym się z tylko z prezentu nr 4.
Nie widzę na liście gały.
  • Odpowiedz
@skinrunner: to lista dla Ciebie, ja bym przy połowie tej listy był rozczarowany. Bokserki? Serio? Katana?! Mini odkurzacz?!

Edit: jak ktoś już napisał, lodzik wystarczy. Nie trzeba nawet życzeń składać.
  • Odpowiedz