Wpis z mikrobloga

Historia o gwałcie 13-latki przez imigrantów w Niemczech, która dostała prawie 2,5 tys. wykopów okazała się Rosyjską kampanią dezinformacyjną. Efekt: burza w internecie, niemieckich mediach, demonstracje, interwencja rosyjskiej ambasady i ministra Ławrowa. Wzorowy przykład wojny hybrydowej.

Znalezisko opisujące całą akcję ma 7 wykopów po 3 godzinach, BRAWO WYKOP.

#wykop #imigranci #rosja #niemcy #neuropa #4konserwy
Doctor_Manhattan - Historia o gwałcie 13-latki przez imigrantów w Niemczech, która do...

źródło: comment_3LXCP9afv7FmteZkCOegOQCgQJRMKufz.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Doctor_Manhattan: na wykopie taką ruską agenturą są wszyscy co popierają PiS. Dzielą się oni na dwie grupy: jedna robi to za pieniądze a druga nawet nie wie, że jest ruską agenturą tyle że bezpłatną, bo należy do grupy pożytecznych idiotów.. A ci tylko wtedy są pożyteczni jak robią ruską robotę za darmo i z zapałem lepszej sprawy (#dobrazmiana, if you know what I mean).
  • Odpowiedz
Obchodzi ich powielanie swoich przekonań w grupie i tworzenia kółka wzajemnej adoracji opartego na mitomanii, ignorancji i braku intelektualnej dyscypliny wobec samych siebie. Główna od dawna stała się miejscem gdzie przesiaduje intelektualny plankton dodający, bzdurne i bezsensowne treści i zakopujący wszystko co nie zgadza się z ich poglądami.


@myrmekochoria: Dałbym ci za to milion plusów ale mogę tylko jeden :/
  • Odpowiedz
rany, kiedys myslalem, ze szukanie wszedzie spiskow i "platnych trolli" na jakims gownoportalu ze smiesznym zasiegiem to domena kucy i prawakow, ale widze, ze juz obie strony ta choroba trafia


@Choir: Tyle że działanie propagandy Putina w sieci jest udowodnione i opisane (najlepiej w samej Rosji i USA, ale też w Europie). Zobacz na przykład:
  • Odpowiedz
To, że złapano ledwo dwóch sprawców ( bo poszkodowanych kobiet zgłosiło się ponad 1000) nie oznacza, że były tylko dwa gwałty.


@temp666: Nie, pelikanku. Nie "złapano dwóch sprawców". Gwałtów w noc sylwestwową w Kolonii było dwa i żaden na placu dworcowym.Poszkodowane kobiety raportowały kradzieże (większość), obmacywanie i wulgarne teksty. Nie gwałty.

Dotarlo, czy zaprogramowany mózg się broni?
  • Odpowiedz
@Doctor_Manhattan: Tak samo, podobna sprawa jak spytalem tutaj o zrodlo tych rewelacji z jakiejs POWAZNEJ strony, to fala minusow, wykopki wyklete wskakuja na mnie ze JAK TO, STRONA NDIE.PL (nie dla islamizacji europy.peel xDDDDD) JEST NIEPOWAZNA? PEWNIE TYLKO GAZETA WYBORCZA I TVN TO DLA CIEBIE POWAZNE ZRODLO INFORMACJI HURR DURR! I @rafaon przylecial by nawrzucac na mnie i powiedziec bym #!$%@? xD a 1 raz typa widzialem.
Madin5 - @Doctor_Manhattan: Tak samo, podobna sprawa jak spytalem tutaj o zrodlo tych...

źródło: comment_6t4rybQX6kVEdg0fzrs2zjxEFNomlW7C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz