Wpis z mikrobloga

@B_P_R_D: @edgarddavids: no #!$%@?, poświęciłem prawie 3h na przeczytanie całości :D ehh

Taki skrót (o ile dobrze przeczytałem/pamiętałem):
1. @bimbadil chce zmienić sobie sprzęt, więc daje ogłoszenie na mirko że ma to i to do sprzedania
2. dostaje sporo odpowiedzi, ale pierwszy na PW był @incore00
3. umawiają się na PW co do zawartości i ceny (dodaje do oferty grafikę gtx660 bodajże czy tam 670) za 2k
4. siostra @
Sporo pewnie pominąłem, bo długa historia. Chcecie do OP wstawił niedawno linka - http://www.wykop.pl/link/3028773/jak-to-mirek-mirkowi-wilkiem-krotka-historia-o-tym-jak-nie-wyludzac-kasy/ z opowieścią całości chyba. Warto prześledzić bo są widoczne rozmowy pomiędzy nimi i jak cwaniakował, bo wydawało mu się, że skopiuje kilka paragrafów i internet jest jego. :)

Piękna historia, hepi end, normalnie jakbym całkiem dobry film obejrzał (były zwroty akcji itp.) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieję, że inni cwaniacy też obejrzą to
A.....a - Sporo pewnie pominąłem, bo długa historia. Chcecie do OP wstawił niedawno l...
@S-Type:
a) Myślał, że jak pisze na FP to ma armię prawników za nim ( ͡ ͜ʖ ͡)
b) Pewnie myślał, że OP zobaczy paragrafy i automatycznie zmięknie. Już od pierwszej wiadomości po zakupie próbował zgrywać cwaniaka, wrzucając po udanej transakcji taki tekst i cytując konkretne przepisy.

Ale to jest świetny przykład też na zachłanność. Mógł dostać 5 stów za nic, gratis, bo mu się nie