Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno
2. Tutaj powinien być już żałosny end of story, ale jednak nie xD
3. Śmieszkuj sobie w robocie z różnymi różowymi, ten jeden konkretny pracuje prawie już rok, śmieszuje się wam dobrze, jest ok.
4. Ona zaręczona, i spoko, ty o tym od początku wiesz, ale to jest Gosiaczek, z którym dobrze ci się gada, żartuje i w ogóle.
5. Wyjazd integracyjny, Gosiaczek i ja spędzamy trochę czasu sami, nadal jest ok, wszystko w normie.
6. Kilka miesięcy później, przychodzi do roboty inny różowy, który po jakimś czasie stwierdza, że ja niby podrywam Gosiaczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
7. Gosiaczek nagle jakiś dystans, bo chyba faktycznie bierze sobie na serio #!$%@? tamtej xD

I co ja mam teraz zrobić? Mam #!$%@? na gadkę nowej o tym, że ja Gosię podrywam, ale po prostu chcę, żeby między nami było tak jak wcześniej, że śmieszkujemy z każdym telefonem, z każdą bezpośrednią rozmową i ogólnie jest fajnie.
Czuję, że jak pogadam z Gosią, że to nie jest tak, że jak ta nowa pieprzy, to odniosę odwrotny skutek od zamierzonego :|

Nie, nie mam żadnych uczuć w stosunku do Gosi, po prostu fajnie nam się pracowało i chcę, żeby tak było nadal. Żeby ktoś z boku nagle się nie #!$%@?ł, bo mu się coś wydaje. #pracbaza #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 15
@Lookazz: no bo zobacz - przewidujesz, że jak jej powiesz jak jest, to uzyskasz odwrotny efekt i masz w tym dużo racji, ponieważ dziewczyna już się zdystansowała, a zrobiła to tylko na podstawie opowieści jakiejś dziołchy... a czemu się zdystansowała? bo uwierzyła, że na nią lecisz, a że jest zaręczona to woli zatrzymać Cię we friendzonie. więc jedyne co musi się stać, to żeby wiedziała, że tak nie jest. skoro powiedzieć
@Pawel2700: @Lookazz: Rada Pawela jest bardzo dobra, to samo chciałem napisać. Będąc szczerym uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego. Możesz powiedzieć, że jakaś dziewczyna ci się podoba i o tym z nią pogadać na start, jakaś ci się podoba nie? Na bank ktoś się znajdzie. Pomyśl o tym, uwierz w to i wtedy nie będziesz kłamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz jeszcze inaczej, powiedzieć, wiesz co, taka
@3MMC: czyli pozostaje tylko znaleźć sobie dziewczynę/nową koleżankę i olać sprawę, skoro tamta takie akcje odwala tylko dlatego, że coś sobie wymyśliła (przy założeniu, że na prawdę jej nie podrywa, bo z opisu jednak mam wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) )